Pakojis-paaukštinimas pedikiūrui Activ Podo juodas

32.76

„Activ Podo” pakojis-paaukštinimas yra puikus pasirinkimas profesionalams grožio salonuose.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Pakojis-paaukštinimas pedikiūrui Activ Podo juodos spalvos

Pakojis-paaukštinimas pedikiūrui „Activ Podo” juodos spalvos yra sukurtas siekiant palengvinti pedikiūro procedūras meistrams. Ši įranga yra ne tik funkcionali, bet ir patogiai naudojama, padedant užtikrinti aukštą darbo efektyvumą.

Lengva priežiūra ir higienos užtikrinimas

„Activ Podo” paaukštinimas yra pagamintas iš poliuretano pūtų, dėl ko yra itin lengvai dezinfekuojamas. Ši medžiaga pasižymi patvarumu ir yra atspari bakterijų bei grybelio daugynimuisi, suteikiant papildomą higienos garantiją. Toks dizainas yra ypač svarbus grožio salonuose, kur palaikyti aukštą higienos lygį yra būtina.

Optimalūs matmenys ir patogumas naudojimui

Paaukštinimo ilgis yra 31 cm, plotis – 20 cm, o aukštis storiausioje vietoje siekia 10 cm. Šie matmenys užtikrina, kad paaukštinimas būtų pakankamai erdvus klientų pėdoms ir patogus meistrui naudoti procedūrų metu. „Activ Podo” paaukštinimo forma ir dydis yra atidžiai apgalvoti, siekiant suteikti maksimalų patogumą ir funkcionalumą pedikiūro metu.

Puikus pasirinkimas profesionaliam naudojimui

„Activ Podo” pakojis-paaukštinimas yra puikus pasirinkimas profesionalams grožio salonuose. Jo patvarumas, lengva priežiūra ir higienos užtikrinimas padeda kurti saugią ir komfortišką aplinką tiek klientams, tiek meistrams. Juodos spalvos dizainas suteikia paaukštinimui elegantišką išvaizdą ir leidžia lengvai derinti jį su įvairių stilių salonų interjeru.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pakojis-paaukštinimas pedikiūrui Activ Podo juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *