Antistresinis žaislas – magiškasis kubas 3-in-1

2.27

Antistresinis žaislas – magiškasis kubas 3-in-1.

“Antistresinis žaislas – magiškasis kubas 3-in-1” yra novatoriškas įrenginys, skirtas visų amžiaus grupių žmonėms, nuo vaikų iki suaugusiųjų, siekiantiems atsipalaiduoti ir sumažinti stresą

Turime

Produkto kodas: IKKX5804 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

 

Antistresinis žaislas – magiškasis kubas 3-in-1.

“Antistresinis žaislas – magiškasis kubas 3-in-1” yra novatoriškas įrenginys, skirtas visų amžiaus grupių žmonėms, nuo vaikų iki suaugusiųjų, siekiantiems atsipalaiduoti ir sumažinti stresą. Šis unikalus žaislas yra pinerio ir “push bubble pop” derinys, suteikiantis galimybę mėgautis niekada nesibaigiančiu burbulų sprogimu.

Kubas sukurtas taip, kad galėtumėte jausti malonumą ir pasitenkinimą spaudžiant burbulus, kurie skleidžia švelnų garsą, primenantį burbulinės plėvelės spaudimą. Šis veiksmas ne tik padeda atsipalaiduoti, bet ir prisideda prie smulkiosios motorikos įgūdžių lavinimo, gerinant rankų ir pirštų raumenų įtampą.

Be to, magiškasis kubas gali būti naudojamas kaip suktukas. Tiesiog paimkite jį už vidurio, kur nėra burbulų, ir leiskite jam suktis. Ši funkcija suteikia papildomą pramogą ir yra puiki būdas atsipalaiduoti.

“Magiškasis gyro kubas” yra idealus įrenginys naudoti namuose, biure, mokykloje ar net svarbių susitikimų metu. Jis yra patogus ir kompaktiškas, todėl jį lengva nešiotis su savimi.

Be to, šis įrenginys yra atsparus vandeniui, o tai reiškia, kad jį galima lengvai valyti po tekančiu vandeniu, išlaikant higieną ir švarą.

Matmenys:

  • Kubo matmenys yra 5,5 cm x 5,5 cm x 5,5 cm, suteikiant pakankamai erdvės patogiam žaidimui.
  • Pakuotės matmenys yra 14 cm x 13 cm x 5,5 cm, todėl žaislas yra lengvai transportuojamas ir saugomas.

Šis antistresinis žaislas yra puiki dovana tiek vaikams, tiek suaugusiems, kurie ieško efektyvaus ir malonaus būdo atsipalaiduoti ir sumažinti stresą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.07 kg
Išmatavimai0.20 × 0.00 cm