Apelsinų-persikų parafinas Depilflax 100 500g

10.35

Apelsinų-persikų parafinas Depilflax 100 500g – tai kosmetinis parafinas, sukurtas specialiai sausos, suskeldėjusios, nuobodžios bei raukšlėtės odos maitinimui ir priežiūrai. Dėl savo unikalios formulės, šis produktas intensyviai maitina odą, paliekant ją švelnią ir elastingą. 

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Apelsinų-persikų parafinas Depilflax 100 500g

Apelsinų-persikų parafinas Depilflax 100 500g – tai kosmetinis parafinas, sukurtas specialiai sausos, suskeldėjusios, nuobodžios bei raukšlėtės odos maitinimui ir priežiūrai. Dėl savo unikalios formulės, šis produktas intensyviai maitina odą, paliekant ją švelnią ir elastingą. 

Parafinas vonelei turi būti specialus, nes tuomet yra saugus odai. Medicininis parafinas yra naudojamas terapinėse procedūrose, siekiant sumažinti sąnarių ir raumenų skausmą. Parafino vonele yra puikus būdas atpalaiduoti ir pamaitinti odą. Parafino vonele rankoms padeda švelninti ir drėkinti sausą rankų odą, suteikiant jai minkštumo. Parafinas rankoms procedūros metu yra naudingas: galima efektyviai gydyti sausą ir suskeldėjusią odą. Procedūros metu rankos yra panardinamos į šiltą parafina, kuris padeda pagerinti kraujotaką ir sumažinti sąnarių skausmą.

Priklausomai nuo modelio ir funkcijų, parafino vonele kaina gali skirtis, tačiau ji dažnai yra prieinama ir verta investicijos. Parafino vonele rankoms ir kojoms yra universali priemonė, leidžianti vienu metu rūpintis tiek rankų, tiek kojų oda. Visuomet kai vyksta parafino vonele akcija, ją galima įsigyti su nuolaida. Parafino venule kojoms yra puikus sprendimas tiems, kurie nori pamaitinti ir suminkštinti kojų odą. Parafino voneles eiga apima odos paruošimą, parafino užtepimą ir apvyniojimą, o po to parafino nuėmimą.
Klientų parafino vonele atsiliepimai dažniausiai yra teigiami, pabrėžiantys šio metodo efektyvumą. Jei norite įsigyti kokybišką produktą, parafino vonele pirkti galima tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetu.

Parafino terapija yra populiari dėl savo gebėjimo drėkinti ir suminkštinti odą. Parafino terapija yra naudinga ne tik odai, bet ir sąnariams bei raumenims, mažinant skausmą ir įtampą. Parafino vonelė su priedais užtikrina dar geresnį efektą. Grožio salonuose parafino vonelės dažnai naudojamos rankų ir kojų priežiūrai, suteikiant odai švelnumo ir elastingumo.
Parafino vonelės rankoms yra ypatingai metų sezonų metu, kai rankų oda linkusi sausėti ir skilinėti.

Naudojimas ir savybės:

  • Intensyvus maitinimas: Sudėtyje esantys natūralūs apelsinų ir persikų ekstraktai suteikia odai reikalingų vitaminų ir mineralų, kurie efektyviai maitina ir atgaivina odą.
  • Odą atstatantis poveikis: Parafinas padeda atkurti odos drėgmės balansą, mažina sausumo jausmą, skeldėjimą ir raukšlių formavimąsį.
  • Suteikia švytėjimą: Reguliariai naudojant, oda tampa švytinčia ir atrodo sveikesnė.
  • Universalus naudojimas: Tinka visų tipų odai, ypač rekomenduojama sausai ir brandžiai odai.

Patarimai dėl naudojimo:

Parafiną reikėtų šildyti specialiame parafino šildytuve iki tinkamos temperatūros, kad jis būtų maloniai šiltas, bet ne per karštas, kad neįvyktų nudegimai. Atsargiai padenkite odą tirpintu parafinu, leiskite jam sustingti, tada dengti specialią plėvelę ir šiltą rankšluostį, kad sustiprintumėte poveikį. Po procedūros, parafinas lengvai nuimamas.

Šis Apelsinų-persikų parafinas Depilflax 100 500g yra puikus pasirinkimas norintiems efektyviai pagerinti odos būklę ir mėgautis aromaterapinio efekto teikiamais malonumais.

Apelsinų-persikų parafinas Depilflax 100 500g priskirtas produktų kategorijai parafino vonelė.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.5600 kg