Apsauginis užtvaras 90cm

25.14

Apsauginis užtvaras 90cm.

Ar dažnai nutinka taip, kad vidury nakties pastebite, jog jūsų mažylis sunkiai ima miegoti? Tuomet nusprendžiate jį paguldyti į savo lovą, kuri gali pasirodyti per siaura daugybei žmonių!

Turime

Aprašymas

Aprašymas

 

Apsauginis užtvaras 90cm.

Ar dažnai nutinka taip, kad vidury nakties pastebite, jog jūsų mažylis sunkiai ima miegoti? Tuomet nusprendžiate jį paguldyti į savo lovą, kuri gali pasirodyti per siaura daugybei žmonių!

Tada patys pradedate nemiegoti, nes bijote, kad jūsų vaikas ar jūs patys galite nenumesti nuo lovos. Tokiose situacijose apsauginis užtvaras pasirodys nepaprastai naudingas!

Praktiškas lovos apsauginis užtvaras užtikrins, kad niekas, priartinęsis prie krašto, neatsistos iš lovos atsitiktinai! Visi gulės saugiai ir patogiai, tai užtikrins ramų miegą tiek tėvams, tiek kūdikiui!

Užtvaro dizainas yra paprastas, todėl jis tinka bet kurios lovos ir bet kurios miegamojo aplinkos dekorui. Jūs neturėsite jokios baimės dėl viso kambario išvaizdos trukdymo!

Užtvaro surinkimas yra nepaprastai paprastas! Pradėkite jį surinkti įstatydami atitinkamus rėmo gabalus į audinio tinklelio hemą esančias skylutes. Tada tiesiog pakelkite lovos čiužinį ir įkiškite išsikišusius užtvaro pagrindus po čiužinio!

Jei jūsų mažylis sugrįžta į savo lovą, dėka lankstomųjų sąnarių galite lengvai grąžinti savo miegamąją sėklai į pradinę būseną! Spauskite mygtukus abiejose pusėse ir galite lengvai sulankstyti užtvarą taip, kad jis nepakiltų aukščiau čiužinio lygio!

Užtvaro rėmas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Pagrindiniams komponentams naudotas tvirtas metalas, o jungtys yra iš kieto, atsparaus žalai plastiko.

Audinys sukurtas taip, kad patogiai galėtumėte stebėti savo vaiką, jei jis yra kitame gale.

Teisingų medžiagų ir technologijų naudojimas reiškia, kad užtvaras, kai reikia, išlaikys ne tik vaiką, bet ir suaugusį žmogų! Galėsite visi ramiai praleisti naktį!

Medžiaga:

  • Medinis rėmas su plastikinėmis detalėmis
  • Audinys: poliesteris

Matmenys:

  • Rėmo plotis su rėmu: 94 cm
  • Rėmo plotis be rėmo: 90 cm
  • Rėmo aukštis: 48,5 cm
  • Po čiužinio esantis atramos ilgis: 35 cm

Pakuotės matmenys: 53 cm x 15 cm x 7 cm

Supakuota į kartono dėžę.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.20 kg
Išmatavimai 12.00 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Apsauginis užtvaras 90cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *