Skin Clinic

Artichoke 2%- Artišokas 2%

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.SkinClinic Artišokas 2% – tai specialiai sukurta priemonė, skirta kovai su celiulitu ir odos tonuso gerinimui.

Aprašymas

Aprašymas

Artichoke 2%- Artišokas 2%

SkinClinic Artišokas 2% – tai specialiai sukurta priemonė, skirta kovai su celiulitu ir odos tonuso gerinimui. Šis 5 ml talpos produktas yra pagamintas iš išgryninto 2% Cynara Scolymus (artišoko) lapų ekstrakto, kuris yra žinomas dėl savo teigiamo poveikio odos būklei.

Poveikis ir naudojimas

  • Prieš celiulitą: Artišoko ekstraktas padeda mažinti celiulito atsiradimą, gerindamas odos struktūrą ir elastingumą.
  • Limfos drenažo stimuliavimas: Skatina limfos cirkuliaciją, padedant pašalinti toksinus iš odos ir mažinant patinimus.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama produktą naudoti švelniai įmasažuojant problemines vietas. Taip pat galima derinti su įvairiomis aparatinės kosmetologijos procedūromis, pavyzdžiui, mikroadatine mezoterapija, radiodažniu, elektroforeze, jontoforeze ar elektroporacija, kad būtų sustiprintas efektas.

Sudėtis

Pagrindinė veiklioji medžiaga – išgrynintas Cynara Scolymus lapų ekstraktas 2%, kuris yra atsakingas už produktų veiksmingumą ir teigiamą poveikį odai.

SkinClinic Artichoke 2% yra puikus pasirinkimas norintiems natūraliai ir efektyviai kovoti su celiulitu ir pagerinti odos būklę. Dėl savo natūralios sudėties ir lengvo naudojimo, šis produktas gali tapti neatsiejama jūsų odos priežiūros rutinos dalimi, padedant išlaikyti sveiką, stangrią ir skaistią odą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas