Atliekų rūšiavimo dėlionės žaidimas

6.67

„Atliekų rūšiavimo dėlionės” žaidimas yra puikus būdas pristatyti vaikams aplinkosauginius klausimus žaisminga ir įtraukiančia forma.

Turime

Produkto kodas: IKKX6621 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Atliekų rūšiavimo dėlionės žaidimas

Susipažinkite su žaviu ir švietimo tikslus puikiai atitinkančiu žaidimu – „Atliekų rūšiavimo dėlionė”. Šis žaidimas yra ne tik linksmas ir įtraukiantis pramogos būdas, bet ir nepaprastai vertinga priemonė, padedanti ugdyti atsakingą požiūrį į aplinkosaugą ir šiukšlių rūšiavimą nuo pat mažų dienų.

Šis žaidimas yra puikiai suprojektuotas, kad sudomintų vaikus ir tuo pačiu juos išmokytų svarbaus gyvenimo įgūdžio – atliekų rūšiavimo. Žaidžiant, vaikai susipažįsta su įvairių rūšių šiukšlėmis ir mokosi, kaip jas teisingai šalinti, atsižvelgiant į jų tipą ir spalvą.

Žaidimo principas paprastas, tačiau efektyvus. Kiekvienas žaidėjas turi teisingai atpažinti ir išmesti kortelėse pavaizduotus daiktus į atitinkamą spalvos šiukšliadėžę. Ši veikla skatina vaikų dėmesį, loginį mąstymą ir greitą reakciją, taip pat ugdo anglų kalbos žinias, kadangi kiekvienoje kortelėje esantis užrašas yra anglų kalba.

Žaidimas tinka žaisti tiek vienam, tiek su draugais ar šeima, suteikdamas puikią galimybę kokybiškai praleisti laiką kartu, tuo pačiu mokyti ir mokytis. Šis interaktyvus žaidimas skatina bendravimą, bendradarbiavimą ir yra puikus būdas stiprinti šeimos ryšius.

Rinkinyje rasite keturias šiukšliadėžes, kurios atitinka įprastai naudojamų šiukšlių rūšiavimo kategorijas, bei 112 kortelių su įvairiais produktais. Visos šios dalys patogiai telpa į estetiškai supakuotą kartoninę dėžutę, todėl žaidimas lengvai transportuojamas ir gali tapti puikia dovanų idėja.

Matmenys yra pritaikyti mažoms vaikų rankoms, todėl net mažiausi žaidėjai jausis patogiai valdydami žaidimo elementus. Šiukšliadėžių ir kortelių dydžiai yra optimaliai parinkti, kad žaidimas būtų kuo patogesnis ir malonesnis.

Atliekų rūšiavimo dėlionės žaidimas yra puikus būdas pristatyti vaikams aplinkosauginius klausimus žaisminga ir įtraukiančia forma. Jis skatina mokytis per žaidimą, kas yra vienas iš efektyviausių mokymosi būdų, ypač mažiems vaikams. Tad kviečiame visus, kurie nori, kad jų vaikai augtų sąmoningi ir atsakingi, atrasti šį žavią ir mokomąjį žaidimą.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.69 kg
Išmatavimai 8.61 × 0.00 cm