Gumų rinkinys sporto treniruotėms Fitness Crossfit

12.73

Turime

Produkto kodas: 136724 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Treniruočių gumų rinkinys iš patvarios gumos, užtikrinantis be rūpesčių ir saugų naudojimą ilgus metus. Rinkinys leidžia sustiprinti viso kūno raumenų jėgą, pagerinti jų jėgą, paslankumą ir lankstumą. Norėdami tinkamai pasirinkti pratimus pagal savo pageidavimus, turime 5 pasipriešinimo lygius. Jie yra praktiški ir patogūs naudoti.
Pratimų metu įtraukiame dirbti visas raumenų grupes. Treniruotės su guminėmis juostomis gali sėkmingai pakeisti pratimus su hanteliais.
Didžiulis galimybių naudoti gumines juostas savarankiškų treniruočių metu, taip pat kaip jėgos, fitneso ar crossfit pratimų dalį.
Treniruotės metu jie įtraukia mankštintis visą kūną, o tai pagreitina riebalų deginimą ir medžiagų apykaitą, o taip pat stiprina raumenis per primestą krūvį.
Atskiros guminės juostos yra pagamintos iš labai elastingos medžiagos, kuri leidžia efektyviai treniruotis.
HIGH SPRING – atskiros guminės juostos yra pagamintos iš didelio elastingumo medžiagos, kuri leidžia efektyviai treniruotis.
SKIRTINGAS MONTAVIMAS – komplekte yra ir rankenos, ir Velcro užsegimai, taip pat speciali rankena tvirtinimui po durimis.
METALINIAI JUNGTYS – gumos ir tvirtinimo kronšteinai turi metalinius kabliukus, kurie garantuoja greitį, stabilumą ir sujungimų saugumą.
RINKINĮ SUDĖTI IŠ:
5 x atsparumo juostos
2 x rankenos
2 x rankenos kojoms (reguliuojamas velcro)
Durų rankena
Maišas
Atskirų gumų atsparumas:
Geltona – 4,5 kg Žalia – 6,8 kg Raudona – 9,1 kg Mėlyna – 11,3 kg Juoda – 13,6 kg
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.4000 kg