Automobilinis kilimėlis gyvūnams letenėlės

16.75

Susipažinkite – automobilinis kilimėlis gyvūnams su žaviomis baltų letenėlių atspaudais juodame fone!

Turime

Produkto kodas: IKKX6246 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Automobilinis kilimėlis gyvūnams letenėlės

Susipažinkite – automobilinis kilimėlis gyvūnams su žaviomis baltų letenėlių atspaudais juodame fone!

Šis didelis kilimėlis sukuria saugią ir šiltą aplinką Jūsų augintiniui, leidžiant jam jaustis kaip namuose net ir kelionės metu. Su užtrauktukais šonuose kilimėlį galima „uždaryti“, pavertus jį žaidimų aikštele ar jaukia lovyte. Tai reiškia, kad atidarius automobilio duris, Jūsų augintinis liks saugiai viduje, o ne iššoks į gatvę.

Šis kilimėlis – tai garantija, kad automobilio sėdynės liks švarios ir sausos, nes jis apsaugo nuo purvo, vandens ir smėlio. Be to, įmontuotas žaislinis aptvaras užtikrins, kad Jūsų augintinis neklaidžios po automobilį ir nesistengs pereiti į priekines sėdynes.

Dėmesio vertas yra ir specialus užtrauktukas priekyje, leidžiantis augintiniui, ypač tiems, kurie kenčia nuo judėjimo ligos, matyti šeimininką ir kelio vaizdą, mažinant streso ir diskomforto pojūtį.

Kilimėlis lengvai pritvirtinamas prie sėdynių galvos atramų naudojant reguliuojamus diržus, tad jį galima pritaikyti pagal savo poreikius – tiek kaip žaidimų aikštelę, tiek kaip batų laikymo vietą.

Estetiškai patrauklus dizainas su letenėlių atspaudais suteiks Jūsų automobilio interjerui išskirtinumo ir stiliaus. Kilimėlis tinka įvairaus dydžio šunims, todėl nevaržomai galėsite keliauti su vienu ar net dviem vidutinio dydžio augintiniais.

Pagamintas iš vandeniui ir purvui atsparios medžiagos, šis kilimėlis yra lengvai valomas – pakanka nuvalyti drėgnu skudurėliu. Jūsų automobilis išliks švarus ir tvarkingas, o augintinis patirs tik malonius kelionės įspūdžius.

Šis kilimėlis neabejotinai praturtins Jūsų ir Jūsų augintinio keliones, suteikdamas saugumą, komfortą ir švarą. Jūsų augintinis keliaus su klase ir jaukumu, o Jūs galėsite mėgautis ramybe, žinodami, kad Jūsų automobilis ir mylimas augintinis yra saugūs ir patogiai įsikūrę.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.10 kg
Išmatavimai 3.50 × 0.00 cm