Bėgimo dviratis Fix Active X2 oranžinis

47.45

Bėgimo dviratis Fix Active X2 oranžinis – tai puiki dovana mažiesiems tyrinėtojams, leidžianti jiems ne tik mėgautis laiko praleidimu gamtoje, bet ir lavinti koordinaciją bei pusiausvyros pojūtį.

Turime

Produkto kodas: IKKX4357_1 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Bėgimo dviratis Fix Active X2 oranžinis

Bėgimo dviratis Fix Active X2 oranžinis yra ideali priemonė mažiesiems mėgautis aktyviaisiais žaidimais lauke ir yra pirmas žingsnis mokantis važiuoti dviračiu. Dėl savo lengvo svorio, vos 3.9 kg, šį dviratį itin lengva nešiotis ir transportuoti, o tai reiškia, kad jį galima lengvai pasiimti į bet kurią išvyką ar pasivaikščiojimą.

Bėgimo dviratis Fix Active X2 oranžinis. Pagrindinės techninės savybės:

  • Tinkamumas naudoti 3-5 metų amžiaus vaikams.
  • Maksimali apkrovos galimybė iki 25 kg.
  • Dviratis pagamintas iš atsparaus plieno ir minkštos EVA putų, garantuojančių ilgaamžiškumą ir patogumą važiuojant.
  • Galimybė reguliuoti sėdynės aukštį nuo 33 iki 45 cm, leidžianti pritaikyti dviratį prie vaiko ūgio.
  • Dviratis pasižymi oranžinės spalvos dizainu, kuris patiks kiekvienam mažajam nuotykių ieškotojui.

Bėgimo dviratis Fix Active X2 oranžinis pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir saugumu, todėl tėvai gali būti ramūs dėl savo vaikų saugumo. Įdomus ir spalvingas dizainas, be abejo, pritrauks tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų dėmesį. Dviratis yra supakuotas į patogią kartoninę dėžutę, todėl jį lengva laikyti ar vežti.

Bėgimo dviratis Fix Active X2 oranžinis – tai puiki dovana mažiesiems tyrinėtojams, leidžianti jiems ne tik mėgautis laiko praleidimu gamtoje, bet ir lavinti koordinaciją bei pusiausvyros pojūtį.

Žaislai vaikams

Bėgimo dviratis Fix Active X2 oranžinis- tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!
Gimtadienis? Gimimo diena? Bėgimo dviratis Fix Active X2 oranžinis
 – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštamas žaislas Bėgimo dviratis Fix Active X2 oranžinis nuperkamas. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Bėgimo dviratis Fix Active X2 oranžinis, masineles, zaisline masina, spalvingas lego rinkinys ar koks kitas žaidimas vaikams – kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Išmatavimai 28.41 × 0.00 cm