Bėgimo dviratis Fix Balance PRO juodas

59.37

Bėgimo dviratis Fix Balance PRO juodas – tai puikus trijų ratų bėgimo dviratis, skirtas vaikams nuo 3 iki 6 metų. Šis dviratis padarys kiekvieną pasivaikščiojimą dar malonesniu!

Turime

Produkto kodas: IKKX4355 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Bėgimo dviratis Fix Balance PRO juodas

Bėgimo dviratis Fix Balance PRO juodas – tai puikus trijų ratų bėgimo dviratis, skirtas vaikams nuo 3 iki 6 metų. Šis dviratis padarys kiekvieną pasivaikščiojimą dar malonesniu! Jo įdomus dizainas tikrai pritrauks dėmesį, o reguliuojama sėdynės aukštis leis jūsų vaikui jaustis kuo patogiau.

Bėgimo dviratis Fix Balance PRO juodas. Techninės specifikacijos:

 • Vartotojo amžius: 3-6 metai
 • Maksimalus apkrovimas: 30 kg
 • Dviračio svoris: 3,7 kg
 • Medžiaga: plienas, guma
 • Spalva: juodas
 • Sėdynės reguliavimas: taip

Bėgimo dviratis Fix Balance PRO juodas. Išmatavimai:

 • Vairlių plotis: 39 cm
 • Vairlių aukštis nuo žemės: 54 cm
 • Sėdynės aukštis: 35-47 cm
 • Padangų skersmuo: 30 cm
 • Viso dviračio ilgis: 86 cm
 • Pakuotė: 70 cm x 31 cm x 15,5 cm

Šis trijų ratų dviratis ne tik puiki žaislo alternatyva, bet ir paprastas būdas skatinti jūsų vaiko vystymąsi! Jis skatins mažylį judėti ir bus puiki pradžia mokantis važiuoti tikru dviračiu!

Mažas svoris palengvins manevravimą ir nešiojimą, todėl tai patiks tiek vaikui, tiek ir tėvui! Supakuotas į kartoninę dėžę.

Žaislai vaikams

Bėgimo dviratis Fix Balance PRO juodas- tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!
Gimtadienis? Gimimo diena? Bėgimo dviratis Fix Balance PRO juodas
 – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštamas žaislas Bėgimo dviratis Fix Balance PRO juodas nuperkamas. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Bėgimo dviratis Fix Balance PRO juodas, masineles, zaisline masina, spalvingas lego rinkinys ar koks kitas žaidimas vaikams – kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Išmatavimai 34.47 × 0.00 cm