Pedikiūro pakojis Bell juodos spalvos

33.54

Pedikiūro pakojis „Bell” juodos spalvos yra neatsiejama grožio salonų įranga, skirta patogiai ir efektyviai pedikiūro procedūrų atlikimui.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Pedikiūro pakojis Bell juodos spalvos

Pedikiūro pakojis „Bell” juodos spalvos yra neatsiejama grožio salonų įranga, skirta patogiai ir efektyviai pedikiūro procedūrų atlikimui. Šis reguliuojamas pakojis suteikia tiek klientams, tiek meistrams išskirtinį patogumą ir ergonomiškumą procedūrų metu.

Pakojo dizainas yra orientuotas į patogumą ir funkcionalumą. Reguliuojamas aukštis nuo minimalaus 45 cm iki maksimalaus 70 cm leidžia pritaikyti pakojį prie įvairaus ūgio klientų ir skirtingų darbo situacijų. Tai yra labai svarbu, siekiant užtikrinti optimalų darbo patogumą ir išvengti meistro nugaros bei rankų nuovargio.

Pakojo pagrindo matmenys – ilgis 32 cm ir plotis 30 cm – užtikrina stabilumą ir pakankamą vietą, kad kliento kojos būtų patogiai ir saugiai palaikomos visos procedūros metu. Tai yra ypač svarbu atliekant ilgesnes ar sudėtingesnes pedikiūro procedūras.

Kojos atramos pagalvėlės matmenys yra 25 cm x 16 cm, suteikiantys pakankamai vietos ir komforto pėdų palaikymui. Pagalvėlės dydis ir forma yra sukurti atsižvelgiant į optimalų pėdų palaikymą, užtikrinant, kad procedūra būtų atliekama patogiai ir efektyviai.

„Bell” pedikiūro pakojis juodos spalvos yra puikus pasirinkimas grožio salonams, ieškantiems praktiškos, kokybiškos ir patogios įrangos. Jo universalumas, patogus reguliavimas ir patvarus dizainas leidžia jį lengvai pritaikyti prie įvairių salonų poreikių ir užtikrinti aukščiausią patogumo lygį klientams.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2.6000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pedikiūro pakojis Bell juodos spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *