Pedikiūro vonelė Azzurro su masažo funkcija

413.39

Azzurro pedikiūro vonelė su masažo funkcija – tai prabangus ir funkcionalus įrenginys, skirtas pedikiūro procedūroms praskaidrinti.

Turime

Produkto kodas: 109655 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Pedikiūro vonelė Azzurro su masažo funkcija

Azzurro pedikiūro vonelė su masažo funkcija – tai prabangus ir funkcionalus įrenginys, skirtas pedikiūro procedūroms praskaidrinti. Ši vonelė išsiskiria ne tik galimybe palaikyti norimą vandens temperatūrą, bet ir papildoma masažo funkcija, kuri užtikrina dar didesnį klientų komfortą ir atsipalaidavimą procedūros metu.

Vonelės pagrindą sudaro aukštos kokybės medinis padėklas, kuris suteikia patikimumą ir ilgaamžiškumą. Patogumui perkeliant įrenginį iš vienos vietos į kitą pasirūpinta mobiliais ratukais, leidžiančiais lengvai judėti net ir pilnai užpildytą vonelę.

Prekės išmatavimai yra 725228 cm, o gamintojas suteikia 2 metų garantiją, tad galite būti tikri, kad įsigiję šią vonelę, ilgai mėgausitės jos teikiamomis privalumais. Azzurro pedikiūro vonelė su masažo funkcija – puikus pasirinkimas grožio salonams ir SPA centrams, siekiantiems suteikti aukščiausios klasės paslaugas savo klientams.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 15.0000 kg