Back
Skin Clinic

Krūtinę stangrinantis tirpalas- BUST FIRMING SOLUTION

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.Susipažinkite su „SkinClinic BUST FIRMING SOLUTION“ – tai krūtinę stangrinantis tirpalas, kuris buvo sukurtas norint pagerinti krūtinės odos tonusą ir išvaizdą.

Profesionaliam naudojimui

Krutinę stangrinantis tirpalas

Aprašymas

Aprašymas

SkinClinic BUST FIRMING SOLUTION krūtinę stangrinantis tirpalas

Susipažinkite su „SkinClinic BUST FIRMING SOLUTION“ – tai krūtinę stangrinantis tirpalas, kuris buvo sukurtas norint pagerinti krūtinės odos tonusą ir išvaizdą. Šis tirpalas yra praturtintas itin efektyviomis veikliosiomis medžiagomis – Kigelia Africana ir organiniu siliciumu, kurios žinomos dėl savo stangrinamųjų ir odos būklę gerinančių savybių.

Naudodami šį tirpalą, švelniai masažuokite krūtinės sritį, kad aktyviosios medžiagos galėtų kuo geriau įsigerti į odą ir pademonstruoti savo veiksmingumą. Reguliarus šio produkto naudojimas padės jūsų oda tapti tvirtesne, elastingesne ir švelnesne.

Produkto talpa yra 125 ml, užtikrinant ilgalaikį ir patogų naudojimą. „SkinClinic BUST FIRMING SOLUTION“ krūtinę stangrinantis tirpalas yra puikus pasirinkimas moterims, norinčioms rūpintis savo krūtinės odos grožiu ir sveikata.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Krūtinę stangrinantis tirpalas- BUST FIRMING SOLUTION”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *