Skin Clinic

Centella asiatica- Azijinė cintelė 2ml

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.SkinClinic Centella Asiatica, turintis 2 ml Azijinės cintelės (Centella Asiatica) ekstrakto, yra puikus pasirinkimas plaukų stiprinimui ir atstatymui, ypač taikant kapiliarų mezoterapijai.

Aprašymas

Aprašymas

SkinClinic Centella asiatica- Azijinė cintelė 2ml

SkinClinic Centella Asiatica, turintis 2 ml Azijinės cintelės (Centella Asiatica) ekstrakto, yra puikus pasirinkimas plaukų stiprinimui ir atstatymui, ypač taikant kapiliarų mezoterapijai. Šis produktas taip pat pasižymi įvairiapusiškumu, suteikdamas efektyvius rezultatus gydant dermatitus, keloidinius randus, opas, įprastinius randus ir celiulitą, dėl savo gebėjimo stiprinti ir atkurti jungiamojo audinio struktūrą bei sklerozavimą, taip padidinant jungiamojo audinio elastingumą.

Pagrindiniai privalumai:

  • Plaukų stiprinimas ir atstatymas: Puikiai tinka plaukų sveikatai gerinti, ypač naudojant kapiliarų mezoterapiją.
  • Jungiamojo audinio atstatymas: Efektyviai stiprina ir atkuria jungiamojo audinio struktūrą, padidindamas jo elastingumą ir pagerindamas odos išvaizdą.
  • Mikrocirkuliacijos intensyvinimas: Veikia kaip venotonikas, gerindamas kraujotaką ir skatindamas geresnį odos aprūpinimą maistinėmis medžiagomis.
  • Priešuždegiminis ir antioksidantinis poveikis: Mažina uždegimą ir apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos.
  • Struktūrinių glikozaminoglikanų sintezės skatinimas: Skatina hialurono rūgšties, svarbaus odos drėkinimo ir elastingumo komponento, gamybą.
  • Dermos stangrumo ir vientisumo didinimas: Padeda išlaikyti odos stangrumą ir vientisumą, mažindamas celiulito atsiradimą ir matomumą.

Naudojimas:

Produktas skirtas išoriniam naudojimui ir jo efektyvumas gali būti sustiprintas derinant su aparatinės kosmetologijos procedūromis. Rekomenduojama švelniai įmasažuoti į problemines vietas, siekiant maksimalaus poveikio.

Sudėtis:

Pagrindinis veikliosios medžiagos šaltinis – grynas Azijinės cintelės (Centella Asiatica) lapų ekstraktas, žinomas dėl savo gydomųjų ir odą atkuriančių savybių.

SkinClinic Centella Asiatica yra veiksmingas ir universali priemonė, skirta tiek plaukų sveikatai gerinti, tiek įvairių odos problemų sprendimui, suteikiant odai sveikatą, stangrumą ir jaunatvišką išvaizdą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas