Čiužinys lova automobiliui pripučiamas juodos spalvos

26.27

Leiskite savo kelionėms tapti dar patogesnėmis su pripučiamu čiužiniu-lova jūsų automobiliui, kuris pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir stilinga juoda spalva.

Turime

Produkto kodas: IKKX7579_4 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Čiužinys lova automobiliui pripučiamas 130cm x 80cm juodos spalvos

Leiskite savo kelionėms tapti dar patogesnėmis su pripučiamu čiužiniu-lova jūsų automobiliui, kuris pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir stilinga juoda spalva. Šis 130 cm x 80 cm dydžio čiužinys yra puikus sprendimas norint paversti automobilio galines sėdynes itin patogia miego vieta, nepriklausomai nuo to, ar planuojate spontanišką išvyką, ar ilgą kelionę.

Pagamintas iš minkšto veliūro, šis praktiškas čiužinys susideda iš dviejų dalių: atlošo ir atraminės kojos, leidžiančių čiužinį lengvai įrengti ant automobilio sėdynių. Dėl to, kad atrama nėra pastovi, čiužinys gali būti naudojamas ne tik kaip automobilio lova, bet ir kaip įprastas pripučiamas čiužinys plaukimui vandenyje ar gulėjimui ant žolės.

Rinkinyje taip pat rasite patogų krepšį čiužinio laikymui ir transportavimui, elektrinį siurblį su automobilio cigaretės žiebtuvėlio jungtimi, leidžiantį čiužinį pripūsti per kelias minutes, du patogius pagalvėlius, skirtus dar didesniam komfortui, ir pataisymo rinkinį bet kokioms netikėtoms situacijoms.

Šis čiužinys yra itin lengvas – jo svoris tik 2 kg, tačiau jis gali išlaikyti iki 300 kg svorį, todėl yra patikimas ir ilgaamžis pasirinkimas. Atramos aukštis yra 38 cm, o pakuotės matmenys – 28 cm x 32 cm x 14 cm, tad čiužinys yra patogus saugoti ir nešiotis.

Neabejotinai, šis pripučiamas čiužinys yra būtinas kiekvienam keliautojui, vertinančiam komfortą ir kokybę. Juodos spalvos čiužinys-lova automobiliui ne tik padės jums atsipalaiduoti ir pailsėti kelionės metu, bet ir puikiai papildys automobilio interjerą. Tai – idealus sprendimas tiems, kurie nori maksimalaus patogumo, net ir toli nuo namų.

 

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.85 kg
Išmatavimai 14.00 × 0.00 cm