Skin Clinic

CREAM-PEEL- Kreminis šveitiklis

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.CREAM-PEEL- kreminis šveitiklis

Skirtas TIK aknės odai.

Iškart matomas rezultatas!

Odos valymas ir eksfoliacija.

Aprašymas

Aprašymas

CREAM-PEEL – Jūsų Oda Prisimins Šviesumą

Jei jūsų oda jaučiasi nuobodi, pavargusi ir praradusi šviesumą, tai CREAM-PEEL kreminis šveitiklis yra jums! Tai ne tik produktas – tai gaivinimo ritualas, kuris sušvelnina, lygina ir suteikia odai natūralų švytėjimą.

Kas jame slepiasi?

Šis kreminis šveitiklis atlieka dvigubą funkciją: valo odą ir pašalina negyvas odos ląsteles. Rezultatas? Oda tampa glotni, tolygia ir švytinti. Tai puikus būdas prisiminti jūsų odai prarastą šviesumą.

Kaip naudoti?

Naudojimas yra paprastas: ant švelniai sudrėkintos odos užlašinkite 4-6 lašus šveitiklio. Šveiskite odą 1-2 minutes, tada palaukite dar 2-3 minutes. Galiausiai nuplaukite šveitiklį muilu ir vandeniu. Dabar jūsų oda pasiruošusi priimti visas geriamasias medžiagas!

Kaip įtraukti į savo odos priežiūros ritualą?

Po šveitimo, rekomenduojame naudoti Resfill Mask arba Resfill Night kremą, kad sustiprintumėte šveitimo poveikį ir suteiktumėte odai maitinimą. Tuomet tepti savo mėgstamą veido kremą.

Kiek dažnai naudoti?

Rekomenduojame kartoti šį procesą kas 2 savaites. Tai užtikrins, kad jūsų oda visada švytės ir liks sveika.

CREAM-PEEL kreminis šveitiklis – tai jūsų galimybė prisiminti odos natūralų grožį ir šviesumą. Išbandykite jį ir leiskite odai švyti kaip niekada anksčiau!

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas

Kam skirta kosmetika

,