-8%Hot

Darsonvalio aparatas PROFI 10W (Darsonvalis–darsonvalizacija)

(8 pirkėjų atsiliepimai)

35.00

Darsonvalio aparatas PROFI 10W (Darsonvalis–darsonvalizacija)

efektyvi priemonė prieš aknę, spuoguotą bei riebią odą, plaukų slinkimą. Skatina plaukų augimą. Mažina raukšles.

 • Visapusiškas poveikis Jūsų odai;
 • Aukščiausias saugumo ir patikimumo lygis;
 • Geras dizainas ir patogus naudoti;
 • Nereikia eiti į grožio saloną;
 • Grožio salone jį naudodamas profesionalas sustiprina atliekamų procedūrų efektą;

Nelaukite – atnaujinkite savo odos priežiūros rutiną jau šiandien!

 

 

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Darsonvalio aparatas PROFI 10W (Darsonvalis–darsonvalizacija)

Efektyvi priemonė prieš aknę, spuoguotą bei riebią odą, plaukų slinkimą. Skatina plaukų augimą ir mažina raukšles.

Darsonvalio Aparatas- tai Jūsų Asmeninė Grožio Revoliucija. Profesionalus ir inovatyvus sprendimas, Darsonvalio aparatas PROFI 10W, yra būtinybė bet kuriam, norinčiam pagerinti odos ir plaukų būklę.

Darsonvalizacija: Kas Tai?

Dažnai vartotojai klausia: “Darsonvalizacija kas tai?” Tai speciali procedūra, kurios metu naudojamas aukšto dažnio srovės impulsas, suteikiantis regeneracinį poveikį. Darsonvalizacijos įrenginys darsonvalis veido procedūroms yra neatsiejama odos atnaujinimo dalis, taip pat kaip ir darsonvalio terapija, kuri turi platų taikymo spektrą. Darsonvalizacija yra ne tik veiksminga odos ir plaukų priežiūros procedūra, bet ir patikimas būdas kovoti su įvairiomis odos problemomis.

Kaip veikia Darsonvalis?

Darsonvalio aparatas naudoja aukšto dažnio impulsinę srovę, generuojamą per specialius elektrodus. Ši srovė perduodama elektrodui, kuris artinamas prie odos sukuria aukšto dažnio elektrinį lauką, turintį keletą efektų. Tai ne tik stimuliuoja odą ir raumenis, bet ir turi baktericidinį poveikį gydant odos problemas.

Darsonvalis veidui

Darsonvalis- efektyvi priemonė prieš aknę, spuoguotą bei riebią odą. Mažina raukšles. Kiekviena iš šių problemų gali būti sprendžiama naudojant Darsonvalio aparatus. Jų unikalus veikimo būdas padeda kontroliuoti riebalų gamybą ir stimuliuoja odos atsinaujinimą. Be to, Darsonvalizacija veidui yra vienas iš populiarių metodų, kuris atnaujina veido odą ir suteikia jaunatvišką išvaizdą.

Darsonvalio poveikis?

Pirma, elektrodo impulsai sukelia odos ir raumenų vibraciją, veikdami kaip švelnus masažas, kuris skatina kraujotaką ir limfos tekėjimą. Taip pat impulsinė srovė stimuliuoja nervinius receptorius ir raumenų skaidulas, padidindama jų aktyvumą ir galinti sumažinti skausmą bei padidinti raumenų tonusą. Be to, darsonvalio aparato naudojimas gali turėti baktericidinį poveikį, padedantį kontroliuoti tam tikrų odos ligų sukėlėjus. Galiausiai, ši terapija gali pagerinti odos būklę, tokią kaip elastingumo padidėjimas, raukšlių sumažėjimas, riebalų gamybos reguliavimas ir spuogų bei aknės apraiškų mažinimas.

Darsonvalis- plaukų riebalavimosi ir slinkimo mažėjimas

Plaukų slinkimas ir per didelis riebalavimasis dažnai siejasi su prasta kraujotaka galvos odoje. Darsonvalio aparatas, kuris veikia impulsinėmis srovės bangomis, yra sukurtas šioms problemoms spręsti. Jis skatina kraujotaką, limfos tekėjimą, nervinių receptorių ir raumenų skaidulų aktyvumą. Tai ne tik normalizuoja riebalų sekreciją, bet ir padeda mažinti plaukų slinkimą bei skatina sveiką plaukų augimą. Pernelyg didelis riebalų gamybos kiekis gali sukelti plaukų riebalavimą, kuris susijęs su įvairiais veiksniais, pavyzdžiui, genetika, stresu ar mityba. Norint sumažinti plaukų riebalavimą, rekomenduojama laikytis tinkamos plaukų priežiūros rutinos ir vengti priemonių, kurios gali skatinti riebalų liaukų veiklą. Svarbu konsultuotis su specialistu, jei pastebite nuolatinį plaukų riebalavimą ar susijusias problemas.

Kas naudoja Darsonvalį?

Darsonvalis plačiai naudojamas kosmetologijoje, dermatologijoje ir fizioterapijoje, gydant įvairias odos ir raumenų problemas.

Darsonvalio komplektas

Prietaiso komplekte yra 4 stikliniai elektrodai su skirtingomis formomis. Darsonvalio antgaliai arba dar kitaip vadinami kaip darsonvalio šukos yra esminė darsonvalizacijos aparato dalis. Jie padeda pritaikyti gydymą pagal individualius vartotojo poreikius:

 • Elektrodas su šukų forma – skirtas galvos odai. Jo tikslas yra išvengti plaukų slinkimo, normalizuoti riebalų sekreciją, gerinti plaukų būklę ir skatinti jų augimą.
 • Elektrodas su grybo forma – universalus elektrodas, skirtas naudoti didesniems odos plotams, tokiems kaip kūnas, veidas, kaktos ir kaklas.
 • Elektrodas su šaukšto forma – tinkamas vidutinio dydžio odos plotams, pavyzdžiui, smakrui ir nosies srityje.
 • Elektrodas su lašo forma – skirtas mažiems odos plotams ir paveiktiems vietoms.

https://www.youtube.com/watch?v=Dh9ugp7tXWs

Prietaiso dėžutė turi minkštą pagrindą, kuris saugo prietaisą ir elektrodus, leidžianti juos saugiai laikyti.

Kaip naudoti Darsonvalį?

Darsonvalio aparatas- tai grožio aparatas, kurį lengva naudoti. Procedūra yra paprasta:

 • Kruopščiai nuplaukite veidą, kaklą ir dekolte. Užtepkite serumą.
 • Įstatykite pasirinktą antgalį į Darsonvalio aparatą.
 • Įjunkite Darsonvalį.
 • Pražioje pirštu patikrinkite aparatą, tik paskui lieskite veidą.
 • Lieskite odą ir sukamaisiais judesiais masažuokite ne ilgiau nei 3-5 minutes.
 • Kai baigsis laikas ir serumas pilnai įsigers, galite užtepti drėkinamąjį kremą.

Naudokite 2-3 kartus per savaitę.

Jautriai odai rekomenduojame naudoti Darsonvalį per marlę, kad išvengtumėte odos įjautrėjimo.

Darbo režimas

Rekomenduojama apie 20 minučių darbo, darant tarp procedūrų ne mažesnę nei 15 minučių pertrauką.

Techninė charakteristika

 • Reguliuojamas stiprumas
 • Įjungimas / išjungimas pasukus stiprumo reguliavimo jungiklį.
 • Įtampa: 220V-240V
 • Dažnis: 50 / 60Hz
 • Galia: 10 w

DĖMESIO! Svarbu nepamiršti, kad įstatydami elektrodą, reikėtų būti atsargiems ir neperstengti, užtikrinant tvirtą pritvirtinimą be jėgos pritaikymo.

Darsonvalio aparatas PROFI 10W (Darsonvalis–darsonvalizacija) atsiliepimai

Dažnai klientai dalinasi savo atsiliepimais apie darsonvalio aparato naudojimą. Dauguma teigia, kad pastebi gerėjančią odos būklę ir stiprėjančius plaukus po kelių procedūrų. Tačiau svarbu paminėti, kad rezultatai gali skirtis priklausomai nuo individualių savybių ir naudojimo dažnumo.

Darsonvalio nauda

Nepriklausomai nuo to, ar jūs susiduriate su odos, ar plaukų problemomis, Darsonvalio nauda yra akivaizdi. Darsonvalio aparatas nėra prabanga, bet būtinybė. Jis suteikia profesionalaus lygio odos ir plaukų priežiūrą patogiai savo namuose. Tai pigu ir efektyvu! Pirk ir naudok, nes kainos ir efekto požiūriu,- tai geras sprendimas.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris1.0000 kg