Grožio aparatai, Darsonvalio aparatas (Darsonvalis)

Darsonvalis PROFI 10W

Darsonvalis PROFI 10W

Darsonvalis PROFI 10W – efektyvi priemonė prieš aknę, spuoguotą bei riebią odą, plaukų slinkimą. Skatina plaukų augimą ir mažina raukšles.

Kaip veikia Darsonvalis?

Darsonvalis veikia naudojant aukšto dažnio impulsinę srovę, kurios generavimą atlieka specialus transformatorius. Ši srovė perduodama elektrodui, kuris artinamas prie odos. Tai sukuria aukšto dažnio elektrinį lauką, turintį keletą efektų.

Kokį poveikį turi Darsonvalis?

Darsonvalio nauda yra akivaizdi. Pirma, elektrodo impulsai sukelia odos ir raumenų vibraciją, veikdami kaip švelnus masažas, kuris skatina kraujotaką ir limfos tekėjimą. Taip pat impulsinė srovė stimuliuoja nervinius receptorius ir raumenų skaidulas, padidindama jų aktyvumą ir galinti sumažinti skausmą bei padidinti raumenų tonusą. Be to, darsonvalio aparato naudojimas gali turėti baktericidinį poveikį, padedantį kontroliuoti tam tikrų odos ligų sukėlėjus. Galiausiai, ši terapija gali pagerinti odos būklę, tokią kaip elastingumo padidėjimas, raukšlių sumažėjimas, riebalų gamybos reguliavimas ir spuogų bei aknės apraiškų mažinimas.

Darsonvalis plaukams – plaukų riebalavimosi ir slinkimo mažėjimas

Darsonvalis turi teigiamą poveikį plaukų riebalavimui ir augimui. Naudojant darsonvalį, pastebimi rezultatai, tokie kaip mažesnis plaukų riebalavimas ir didesnis plaukų augimas. Šis prietaisas veikia per impulsines srovės bangas, kurios stimuliuoja kraujotaką ir limfos tekėjimą. Toks masažo efektas gali padėti normalizuoti riebalų sekreciją ir gerinti plaukų būklę. Be to, darsonvalis skatina nervinių receptorių ir raumenų skaidulų aktyvumą, o tai gali padėti sumažinti plaukų slinkimą ir skatinti jų augimą. Aukštos kokybės Darsonvalio aparatas plaukams – efektyvi priemonė kovoti su plaukų slinkimu ir stiprinti plaukus. 

Plaukų riebalavimasis yra natūralus procesas, kai riebalų liaukos, esančios galvos odoje, gamina riebalus, vadinamus sebumu. Šie riebalai yra būtini, kad būtų išlaikytas plaukų ir galvos odos drėgnumas bei apsauga nuo išorinių veiksnių. Tačiau pernelyg didelis riebalų gamybos kiekis gali sukelti plaukų riebalavimą. Tai yra būklė, kai plaukai tampa riebūs ir atrodo neprižiūrėti netrukus po skalbimo. Plaukų riebalavimas dažniausiai susijęs su peraktyvia riebalų liaukų veikla, kuri gali būti paveikta įvairiais veiksniais, tokiais kaip hormoniniai pokyčiai, genetika, stresas, netinkama mityba ir kt.

Norint sumažinti plaukų riebalavimą, svarbu laikytis tinkamos plaukų priežiūros rutinos. Tai apima reguliarų plaukų ir galvos odos plovimą švelniais arba specialiai pritaikytais šampūnais, kurie neperkrauna plaukų ir nepaskatina riebalų liaukų veiklos. Taip pat rekomenduojama vengti šilumos stylingo priemonių ir vartoti minkštiklius, kurie nesukelia perteklinės riebalų gamybos.

Darsonvalio aparatas gali būti naudingas įrankis kovojant su plaukų riebalavimu. Jis veikia kraujotaką ir limfos tekėjimą galvos odoje, taip pat stimuliuoja nervinius receptorius ir raumenų skaidulas. Šis masažo efektas gali padėti normalizuoti riebalų sekreciją, sumažinti plaukų riebalavimą ir pagerinti plaukų būklę.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad plaukų riebalavimas gali būti susijęs su kitomis odos būklėmis arba sveikatos problemomis, todėl geriausia pasitarti su gydytoju arba specialistu, jei jaučiate nuolatinį plaukų riebalavimą arba pastebite kitas susijusias problemas.

Kas naudoja Darsonvalį?

Darsonvalis plačiai naudojamas kosmetologijoje, dermatologijoje ir fizioterapijoje, gydant įvairias odos ir raumenų problemas.

Darsonvalio komplektas

Prietaiso komplekte yra 4 stikliniai elektrodai (Darsonvalio šukos) su skirtingomis formomis. Jie skirti skirtingiems odos plotams ir problemoms:

  • Elektrodas su šukų forma – skirtas galvos odai. Jo tikslas yra išvengti plaukų slinkimo, normalizuoti riebalų sekreciją, gerinti plaukų būklę ir skatinti jų augimą.
  • Elektrodas su grybo forma – universalus elektrodas, skirtas naudoti didesniems odos plotams, tokiems kaip kūnas, veidas, kaktos ir kaklas.
  • Elektrodas su šaukšto forma – tinkamas vidutinio dydžio odos plotams, pavyzdžiui, smakrui ir nosies srityje.
  • Elektrodas su lašo forma – skirtas mažiems odos plotams ir paveiktiems vietoms.

Prietaiso dėžutė turi minkštą pagrindą, kuris saugo prietaisą ir elektrodus, leidžianti juos saugiai laikyti.

Darbo režimas

Rekomenduojama apie 20 minučių darbo, darant tarp procedūrų ne mažesnę nei 15 minučių pertrauką.

Techninė charakteristika

  • Reguliuojamas stiprumas
  • Įjungimas / išjungimas pasukus stiprumo reguliavimo jungiklį.
  • Įtampa: 220V-240V
  • Dažnis: 50 / 60Hz
  • Galia: 10 w

DĖMESIO! Svarbu nepamiršti, kad įstatydami elektrodą, reikėtų būti atsargiems ir neperstengti, užtikrinant tvirtą pritvirtinimą be jėgos pritaikymo.

Ar domina Darsonvalio kaina? Ieškote Darsonvalio pirkti? Atraskite geriausią pasiūlymą SKINSTARS internetinėje parduotuvėje ir sužinokite daugiau apie šį įspūdingą prietaisą. Pasiūlome įvairius Darsonvalio aparatus, pritaikytus skirtingiems poreikiams ir biudžetui. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *