Dažai tapymui pirštais 40ml Alpina, 5 spalvos

7.56

Dažai tapymui pirštais 40ml Alpina, 5 spalvos.

Vaikų kūrybai neįkainojamas atradimas – “Alpina” dažai tapymui pirštais! Šiame rinkinyje rasite 5 spalvų po 40 ml talpos indeliuose, kurie yra parinkti taip, kad vaikai galėtų laisvai reikšti savo fantaziją spalvomis, nepaisant amžiaus arba įgūdžių.

Turime

Produkto kodas: IKKX6052 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

 

Dažai tapymui pirštais 40ml Alpina, 5 spalvos.

Vaikų kūrybai neįkainojamas atradimas – “Alpina” dažai tapymui pirštais! Šiame rinkinyje rasite 5 spalvų po 40 ml talpos indeliuose, kurie yra parinkti taip, kad vaikai galėtų laisvai reikšti savo fantaziją spalvomis, nepaisant amžiaus arba įgūdžių. Tapymas pirštais yra puikus būdas lavinti smulkiąją motoriką ir vizualinę koordinaciją, taip pat skatina vaiko meninę raišką ir kūrybinį mąstymą.

Visi “Alpina” dažai tapymui pirštais yra išsamiai patikrinti ir saugūs vaikų odelėms, nes jie atitinka aukštus dermatologinius standartus. Šie dažai yra ne tik smagūs naudoti, bet ir labai praktiški – juos lengva nuplauti nuo odos, nereikės jokių papildomų valiklių, tik šilto vandens ir muilo. Tėvai gali jaustis ramūs, nes dažai atitinka visus Europos Sąjungos saugumo standartus ir yra CE sertifikuoti, užtikrinant produktų kokybę ir nekenksmingumą.

Rinkinys idealiai tiks tiek namuose, tiek darželio meninių veiklų metu. Kiekvienas mažasis menininkas galės išmėginti ir susipažinti su skirtingų spalvų charakteristikomis ir kaip jos maišosi tarpusavyje, formuodamos naujus atspalvius. “Alpina” dažai suteiks vaikams galimybę išreikšti savo kūrybiškumą per pačią nuostabią tapymo pirštais patirtį.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.22 kg
Išmatavimai0.00 × 0.00 cm