Sold out

Deimantinė mozaika 5D Žirgas

3.59

Deimantinė mozaika 5D Žirgas.

Ar svajojate sukurti unikalų paveikslą, tačiau neturite idėjų ar manote, kad Jums trūksta įgūdžių? Deimantinė mozaika 5D „Žirgas” yra tobula pasirinkimas, kad atrakintumėte savo meninę sielą ir leistumėte savo kūrybiniam geniui reikštis.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

 

Deimantinė mozaika 5D Žirgas.

Ar svajojate sukurti unikalų paveikslą, tačiau neturite idėjų ar manote, kad Jums trūksta įgūdžių? Deimantinė mozaika 5D „Žirgas” yra tobula pasirinkimas, kad atrakintumėte savo meninę sielą ir leistumėte savo kūrybiniam geniui reikštis. Šis nuostabus rinkinys leis Jums augti kūrybiškai. Sukurti unikalius kūrinius dabar yra paprasta ir prieinama kiekvienam. Išbandykite patys ir pamatykite, kaip iš paprastų priemonių gali gimti stebuklai.

Kaip Tai Veikia?

Paveikslo kūrimo procesas yra supaprastintas ir aiškus. Drobė padengta savaiminio klijavimo sluoksniu, užtikrinančiu, kad deimantai tvirtai laikysis savo vietose. Jums tereikia atskleisti drobės dalį ir pradėti kūrybinį darbą, laikydamiesi instrukcijų.

Deimantų Dėliojimo Procesas

Kiekvienos spalvos deimantai yra supakuoti atskirai, pažymėti raidėmis, o tai palengvina darbą. Priklijavę visus deimantus pagal nurodytas vietas, sukursite nuostabų meno kūrinį, kuris puikiai papuoš Jūsų gyvenamąjį ar miegamąjį kambarį. Pasididžiavimo jausmas neapleis, kai galėsite savo svečiams parodyti nuostabų paveikslą, kurį sukūrėte patys. Tai ne tik puiki pramoga, bet ir galimybė išreikšti savo asmenybę per meną.

Pradėkite Su Entuziazmu

Norint pradėti, jums reikia tik šiek tiek noro ir užsidegimo, visa kita – rinkinyje. Jame rasite viską, ko reikia: drobė su vaizdu, spalvoti deimantai, aplikatorius, sausas klijai, dėklai.

Deimantinė Mozaika – Dovana Menininkui

Tai puikus pasirinkimas dovanai kiekvienam, kuris nori išmėginti save dailės srityje. Galbūt šis rinkinys atvers naujas duris į menininko karjerą?

Rinkinyje rasite:

  • Paveikslą
  • Spalvotus deimantus
  • Aplikatorių
  • Sausą kliją
  • Indelį

Matmenys: drobės – 40 x 30cm, pakuočių – 31cm x 8cm x 3cm. Produktas supakuotas į plėvelę, užtikrinančią jo saugumą transportavimo metu.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.15 kg
Išmatavimai 0.58 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Deimantinė mozaika 5D Žirgas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *