Sold out

Dronas RC JJRC H36 mini 2.4GHz 4CH 6 žydras

25.67

Lengvas ir kompaktiškas RC JJRC H36 mini dronas, idealus palydovas kiekvienam nuotykių mėgėjui.

Neturime

Produkto kodas: IKKX9891_1 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Dronas RC JJRC H36 mini 2.4GHz 4CH 6 žydras

Lengvas ir kompaktiškas RC JJRC H36 mini dronas, idealus palydovas kiekvienam nuotykių mėgėjui. Drono 2.4GHz 4 kanalų valdymas ir 6 ašių stabilizavimo sistema su giroskopu užtikrina puikų manevringumą ir stabilumą skrydžio metu, suteikdami galimybę mėgautis sklandžiu valdymu ir aukštos kokybės skrydžio patirtimi.

Svarbiausios funkcijos:

  • Įmontuoti keturi sraigtai su apsauginėmis dangomis iš visų pusių užtikrina rotoriams maksimalią apsaugą nuo bet kokių pažeidimų.
  • Išmanioji orientacijos sistema („Headless” režimas) leidžia dronui skristi bet kuria kryptimi, nepriklausomai nuo jo orientacijos piloto atžvilgiu, padidindama naudojimo patogumą ir sumažindama galimybę pasimesti.
  • Automatinio grįžimo funkcija – papildomas saugumo priemonė, leidžianti dronui grįžti pas valdytoją spaudus vieną mygtuką.
  • Ryškus LED apšvietimas ne tik suteikia dronui išskirtinį dizainą skrydžio metu, bet ir padeda orientuotis tamsoje.
  • 4 kanalų 2,4 GHz siųstuvas užtikrina stabilų ryšį tarp drono ir valdytojo, mažindamas interferencijos ir trikdžių riziką.

Drono kompaktiškas dydis leidžia jį lengvai nešiotis bet kur, tad jūsų mėgstamiausias skrydžio draugas visada bus šalia, nepriklausomai nuo to, ar planuojate pasivaikščiojimą parke, ar išvyką į gamtą. Žydras RC JJRC H36 mini dronas – tai ne tik puikus pramogos šaltinis, bet ir galimybė išbandyti savo pilotavimo įgūdžius bei mėgautis sklandžiu ir stabilu skrydžiu.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.20 kg
Išmatavimai 1.67 × 0.00 cm