Dulkių surinkėjas manikiūrui MOMO J007, 48W

28.59

Dulkių surinkėjas manikiūrui MOMO J007, 48W.

Efektyvus įrenginys nagų meistrėms.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Dulkių surinkėjas manikiūrui MOMO J007, 48W.

Momo J007 dulkių surinkėjas, naudojamas su fresadora, efektyviai saugo darbuotojų ir klientų plaučius nuo dulkių, susidarantiems dirbant su fresadora. Didelė galia ir efektyvus filtras užtikrina patogumą ir saugumą atliekant manikiūro ar pedikiūro procedūras.

Greito ventiliatoriaus su efektyviu filtru

Stiprus surinkėjas padeda užtikrinti aukštus higienos standartus grožio salone ir yra saugaus darbo pagrindas. Greitas ventiliatorius su reguliuojama greičio funkcija, iki 4500 aps./min., užtikrina tobulą oro valymą nuo dulkių, susidarančių ruošiant nagus. Įrenginys efektyviai surenka dulkes, kurios tiesiogiai patenka į specialų filtrą, sugriebiantį net mažiausias daleles, paliekant darbo vietą švarią ir be kenksmingų dulkių.

Apsvarstyti funkcionalumai saugumui ir darbo patogumui

Be maišelių Momo J007 surinkėjo yra velenas su paspaudimo sistema, skirtas reguliuoti siurbimo greitį, tai leidžia prisitaikyti prie konkretaus atliekamos procedūros. Charakteringas garsas informuoja apie ventiliatoriaus įjungimą ir išjungimą. Ventiliacijos angos, esančios prietaiso apačioje, užtikrina laisvą oro cirkuliaciją. Tai leidžia ventiliatoriui veikti ilgesnį laiką, sumažinant perkaipimo riziką.

Efektyvus filtras

Keičiamas kasetinis filtras leidžia efektyviai valyti orą procedūrų metu, paliekant darbo vietą švarią ir be kenksmingų dulkių. Jį lengva valyti ir išdžiovinti, pavyzdžiui, naudojant džiovintuvą. Po tinkamo filtrų padėjimo, jie gali būti užfiksuoti, kad būtų patikimai tvirti procedūrų metu.

Minimalistiškas dizainas

Lengvas dizainas ir mažos prietaiso matmenys užtikrina patogų naudojimą beveik visomis sąlygomis, taip pat puikiai tinka mobiliam naudojimui. Surinkėjo stilingas, subtilus dizainas suteikia jam elegantišką išvaizdą. Paprasta plastikinė bazė baltos spalvos atspalviuose, puse matinio pilko grotelėje ir puse matinio rožinio auksinio dekoro rato padaro prietaisą minimalistiniu ir puikiai tinka bet kuriam interjerui. Prietaiso pagaminti medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą ir lengvą priežiūrą. Antislipiniai kojelių padai užtikrina prietaiso stabilumą procedūrų metu.

Prašome atidžiai perskaityti instrukcijas prieš naudojimą.

Rinkinyje yra:

 • Surinkėjas su ventiliatoriumi
 • Keičiamas filtras
 • Maitinimo šaltinis

Techninė informacija:

 • Ventiliatorių skaičius: 1
 • Grotelės spalva: pilkų atspalvių
 • Korpuso spalva: baltų atspalvių
 • Matmenys: 19 x 19 x 6 cm
 • Absorbcijos skylės skersmuo: 12,5 cm
 • Galia: 48 W
 • Įvesties įtampa: 12 V, 3 A
 • Garantija: 12 mėnesių

Momo J007 dulkių surinkėjas – jūsų patogiam ir saugiam darbui grožio industrijoje. Užtikrinkite aukštą švaros ir saugumo lygį darbo metu su šiuo patikimu įrenginiu.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.8500 kg