Dvipusiai flomasteriai BAMBINO 6/12 spalvų

4.04

Dvipusiai flomasteriai „BAMBINO” – tai puikus kūrybinis įrankis, kuris leis jūsų vaikui išreikšti savo meninius gebėjimus!

Turime

Produkto kodas: IKKX5477 Kategorijos: , Žymos: , , ,
Aprašymas

Aprašymas

Dvipusiai flomasteriai BAMBINO 6/12 spalvų.

Dvipusiai flomasteriai „BAMBINO” – tai puikus kūrybinis įrankis, kuris leis jūsų vaikui išreikšti savo meninius gebėjimus! Šie flomasteriai turi keletą svarbių savybių, kurios juos daro puikia pasirinkimo galimybe:

Dvipusiai: Flomasteriai turi dvi galines, todėl vaikai gali piešti ir spalvinti skirtingomis linijomis ir intensyvumo lygiais. Tai suteikia daug galimybių kūrybiškam žaidimui.

Intensyvios spalvos: Flomasteriai BAMBINO siūlo ryškias ir gyvas spalvas, kurios puikiai išryškins jūsų vaiko kūrybinius darbus.

Ilgaamžiškumas: Šie flomasteriai ilgai išlieka naudojami ir yra atsparūs perpardavimui, todėl jie tarnaus ilgą laiką.

Lengvai plaušiojami nuo drabužių: Jei ant rūbų atsiranda dėmių, nesijaudinkite! Šie flomasteriai lengvai plaušiojami nuo drabužių, taip užtikrinant, kad jūsų vaikas gali žaisti ir kurti nerimdamas dėmių.

Saugumas: Šie flomasteriai atitinka Europos Parlamento ir Tarybos 2009 m. birželio 18 d. Direktyvos 2009/48/EB dėl žaislų saugos būtiniausias reikalavimus ir atitinka atitinkamus standartu.

Pakuotėje yra 6 dvipusių flomasterių su net 12 spalvų galimybėmis. Kiekvienas flomasteris yra 14,5 cm ilgio. Pakuotės matmenys yra 17 cm x 9,5 cm x 1,5 cm. Tai puikus pasirinkimas, jei norite suteikti savo vaikui galimybę kurti ir išreikšti savo kūrybinį potencialą!

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.10 kg
Išmatavimai 0.24 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dvipusiai flomasteriai BAMBINO 6/12 spalvų”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *