Dviračio uždangalas L-BRNO

4.78

Dviračio uždangalas L-BRNO yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina savo transporto priemonės būklę ir nori išvengti papildomų išlaidų bei rūpesčių, susijusių su vėlesniais remonto darbais.

Turime

Produkto kodas: IKKX5064 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Dviračio uždangalas L-BRNO

Dviračio uždangalas L-BRNO yra puikus sprendimas norintiems apsaugoti savo dviračius ar kitas dvirates transporto priemones nuo blogų oro sąlygų. Šis vandeniui atsparus ir neperšlampamas dangtis užtikrina, kad dviračiai, motoroleriai, mopedai ir mažesni motociklai būtų apsaugoti nuo lietaus, sniego, saulės spindulių, medžių žiedadulkių ar dervų.

Dėka itin patvarios medžiagos, šį dangtį galima naudoti ilgą laiką, nebijant dėvėjimosi ar gedimų. Tvirtos siūlės ir aukštos kokybės medžiaga užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo rūdžių, dažų blukimo bei purvo. Be to, universalus dydis leidžia jį pritaikyti įvairiems transporto priemonių modeliams.

Produkto montavimas yra itin paprastas – uždėti ir nuimti uždangalą galima greitai ir be jokių sunkumų. Dviračio uždangalas L-BRNO yra visų metų laikų produktas, garantuojantis, kad jūsų transporto priemonė visada būtų saugoma ir paruošta naudojimui.

Techninės specifikacijos:

  • Medžiaga: Poliesteris
  • Matmenys (ištiestas): 200 cm x 110 cm
  • Pakuotės matmenys: 27 cm x 18 cm x 4 cm

Dviračio uždangalas L-BRNO yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina savo transporto priemonės būklę ir nori išvengti papildomų išlaidų bei rūpesčių, susijusių su vėlesniais remonto darbais. Dėl jo dviračiai ir kitos transporto priemonės išliks saugios ir švarios, nepaisant išorės sąlygų.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.31 kg
Išmatavimai 1.16 × 0.00 cm