Elastinė juosta tattoo aparatams El Cartel 4,5 m x 5 cm

1.30

„El Cartel“ prekės ženklas pristato elastinę juostą „GRIP TAPE“, skirtą tatuiruočių aparatams, kuri yra būtina kiekvienam tatuiruočių meistrui.

Turime

Produkto kodas: 144771 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Elastinė juosta tattoo aparatams El Cartel 4,5 m x 5 cm

„El Cartel“ prekės ženklas pristato elastinę juostą „GRIP TAPE“, skirtą tatuiruočių aparatams, kuri yra būtina kiekvienam tatuiruočių meistrui. Ši 4,5 metro ilgio ir 5 cm pločio juosta yra sukurta siekiant užtikrinti geresnį ir saugesnį tatuiruotės aparato sukibimą ir valdymą.

Elastinės juostos naudojimas leidžia tatuiruočių meistrui patogiai ir tvirtai laikyti tatuiruočių aparatą, net ilgų darbo sesijų metu. Tai sumažina nuovargį rankose ir leidžia preciziškai atlikti sudėtingus darbus, užtikrinant aukštos kokybės tatuiruočių atlikimą.

„GRIP TAPE“ elastinė juosta taip pat padeda apsaugoti tatuiruočių aparatą nuo purvo ir bakterijų, kurie gali patekti ant aparato naudojimo metu. Tai svarbu, kadangi higiena ir švara tatuiruočių studijose yra ypač svarbios.

Juostos dizainas leidžia ją lengvai naudoti ir pritaikyti prie įvairių tatuiruočių aparatų dydžių ir formų. Elastinė medžiaga užtikrina, kad juosta tvirtai apgaubtų aparatą, tačiau nespaustų per stipriai, kad nepažeistų aparato veikimo.

„El Cartel GRIP TAPE“ elastinė juosta yra patikimas sprendimas tatuiruočių meistrams, kurie vertina patogumą, saugumą ir higieną savo darbe.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.1000 kg