Nagų freza Activ Power J202 65W

30.15

Nagų freza, Activ Power, J202 65W.

Efektyvus nagų priežiūros įrankis manikiūro darbams

Turime

Produkto kodas: 147800 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Nagų freza, Activ Power, J202 65W.

Funkcinis Activ Power J202 frezavimo įrenginys yra prietaisas, kuris puikiai tiks manikiūro ir pedikiūro darbams. Jis leidžia efektyviai parengti nagus tolimesnėms procedūroms ir lengvai pašalinti ankstesnių stilizacijų likučius. Geras galvos balansas, protingai išmąstyti funkcionalumai ir daugybė galimybių daro šį frezavimo įrenginį puikiai tinkamą profesionaliam naudojimui.

Patogi galva su Twist-Lock sistema

Funkcinė ir preciziška galva puikiai tinka rankai, užtikrinant aukštą darbo komfortą. Ji yra aprūpinta lengvai naudojama Twist-Lock sistema, kuri leidžia greitai ir be vargo keisti frezavimo peilius. Dėka šios funkcijos, darbas su prietaisu tampa labai paprastas ir intuityvus, ko taip pat atkakliausi naudotojai vertins labai aukštai. Elementas yra tinkamai subalansuotas ir ergonomiškai suformuotas, todėl darbas su frezavimo įrenginiu pernelyg nenusėdina rankos.

Precizūs funkcionalumai už komfortą

Raudona dioda šalia jungiklio nurodo prietaiso veikimo būseną. Frezavimo galvos sukimosi greitį lengvai ir sklandžiai galima reguliuoti naudojant specialų velenėlio nuo 0 iki 35 000 apsisukimų per minutę. Prietaiso priekyje esantis jungiklis efektyviai keičia sukimosi kryptį, o užpakalio jungiklis leidžia pakeisti valdymą tarp rankos ir kojos. Rinkinyje yra kojinė, kurios funkcija yra įjungti frezavimo įrenginį su iš anksto nustatytais apsisukimais. Tai užtikrina laisvą, patogų darbą, nes galima valdyti prietaisą nepaimant rankų. Darbo metu galvą saugiai galima padėti ant specialaus silikono stovėjimo laikiklio arba pakabinti naudojant patogią plastikinę rankenėlę, kuri gali būti pritvirtinta abiejose prietaiso pusėse.

Visi reikalingi peiliai rinkinyje

Patogus ir efektyvus darbas su frezavimo įrenginiu daugiausia priklauso nuo tinkamų frezavimo peilių pasirinkimo. Rinkinyje esantys deimantiniai peiliai siūlo platų įrankių formų pasirinkimą. Tai leidžia efektyviai atlikti įvairius darbus – tiek nagų kaukės paruošimui, nagų plokštės paruošimui, tiek darbui su gelio ar akrilo mase. Atrinkti peiliai ir dengiantys lakai tiks tiek profesionaliems naudotojams, tiek naujokams.

Paprastas dizainas ir aukštas funkcionalumas

Klasikinės spalvos ir minimalistinė apdaila leidžia šiam modeliui puikiai tikt praktiškai bet kuriam interjerui. Santykinai lengvas konstrukcijos svoris leidžia jį lengvai nešioti, palengvindamas nepriekaištingą transportavimą.

Rinkinys apima: frezavimo įrenginio pagrindą, galvą, maitinimo šaltinį, kojinę, plastikinį laikiklį galvai pakabinti, silikono stovėjimo laikiklį galvai, peilių ir dangtelių rinkinį, naudojimo instrukciją.

Techniniai duomenys:

• Korpuso spalva: juodos atspalviai

• Sukimosi greitis: 35 000 apsisukimų per minutę

• Galva su Twist-Lock mechanizmu

• Maitinimas: elektros tinklo

• Galia: 65 W • Įtampa: 100-240 V

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.8000 kg