Elektrinė pedikiūro kėdė Azzurro 673AS pedi 1 variklis, baltos spalvos

830.17

Elektrinė pedikiūro kėdė Azzurro 673AS pedi 1 variklis, baltos spalvos.

Elektrinė pedikiūro kėdė „Azzurro 673AS pedi“, išskirtinai balto atspalvio, yra universali kėdė, idealiai tinkanti ne tik pedikiūro, bet ir įvairioms kosmetologinėms procedūroms.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Elektrinė pedikiūro kėdė Azzurro 673AS pedi 1 variklis, baltos spalvos.

Elektrinė pedikiūro kėdė „Azzurro 673AS pedi“, išskirtinai balto atspalvio, yra universali kėdė, idealiai tinkanti ne tik pedikiūro, bet ir įvairioms kosmetologinėms procedūroms. Ši kėdė yra labai lanksti ir gali būti pritaikyta netgi masažams, kadangi ji gali išsitiesinėti kaip lova.

Kėdės aukštis reguliuojamas elektriniu būdu, naudojant patogų nuotolinio valdymo pultelį, o tai leidžia lengvai pritaikyti kėdę pagal kliento ar specialisto poreikius. Be to, kėdėje yra mechaniniu būdu reguliuojamas atlošas ir kojų atramos, užtikrinant maksimalų komfortą procedūrų metu.

Krėslas yra patogus ir praktiškas, galintis sulankstyti 180 laipsnių kampu, dėl ko gali būti sėkmingai naudojamas kaip lova. Tai ypač naudinga, atliekant ilgalaikes procedūras, pvz., masažus. Galvos atramoje yra įrengta akloji anga, leidžianti klientui patogiai pailsėti procedūrų metu.

Kėdės danga yra pagaminta iš aukštos kokybės eko odos, kuri yra lengvai valoma ir prižiūrima. Taip pat šioje kėdėje yra galimybė ištraukti ir įstatyti porankius, suteikiant dar didesnį lankstumą ir patogumą.

„Azzurro 673AS pedi“ yra skirta tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose ir kosmetologijos kabinetuose. Gamintojas „AZZURRO ITALY“ yra gerai žinomas dėl savo profesionalios įrangos ir baldų kosmetologams.

Kėdės matmenys yra pritaikyti profesionaliam naudojimui: minimalus aukštis yra 64 cm, o maksimalus – 87 cm. Nors ši pedikiūro kėdė neturi prailginamų kojų ir 90 laipsnių kojų kampo funkcijos, ji vis tiek yra itin funkcionali ir patogi, idealiai tinkanti įvairioms grožio procedūroms.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris65.0000 kg