Elektrinė kosmetologinė lova-gulta Azzurro 705 1 variklis

1,013.73

Elektrinė kosmetologinė lova-gulta Azzurro 705 1 variklis.

Elektrinė kosmetologinė lova-gulta Azzurro 705 su vienu varikliu yra išskirtinis pasirinkimas kosmetologinėms procedūroms ir grožio salonams.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Elektrinė kosmetologinė lova-gulta Azzurro 705 1 variklis.

Elektrinė kosmetologinė lova-gulta Azzurro 705 su vienu varikliu yra išskirtinis pasirinkimas kosmetologinėms procedūroms ir grožio salonams. Ši juodos spalvos kosmetologo lova turi reguliuojamą aukštį, leidžiantį ją pakelti aukštyn ir nuleisti žemyn. Aukštis gali būti reguliuojamas naudojant nuotolinio valdymo pultelį arba pedalus, esančius lovos pagrinde.

Ši lova-gulta yra labai patogi darbui kosmetologui, nes ji turi tiek sėdimoji, tiek pilnoji gulimoji padėtis. Galvos atramoje yra speciali anga veidui, kurią galima uždaryti eko odos pagalve, suteikiant klientui patogumą ir komfortą. Lova-gulta padengta aukštos kokybės ir lengvai prižiūrima eko oda, kuri ne tik atrodo stilingai, bet taip pat yra lengva valyti.

Kojos atrama ir nygaros atlošas yra reguliuojami mechaniniu būdu, todėl jūs galite pritaikyti lova-gultą pagal savo kliento poreikius. Porankiai taip pat yra lankstūs – juos galima atlenkti ar pakelti į viršų, suteikiant klientui patogesnę sėdimoją padėtį. Azzurro 705 kosmetologinė lova-gulta yra puikus pasirinkimas norintiems užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas ir komfortą savo klientams.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris65.0000 kg