Sold out

Elektrinė kosmetologinė kėdė Azzurro 870, 3 varikliai, Kreminės spalvos

1,897.99

Elektrinė kosmetologinė kėdė Azzurro 870, 3 varikliai, Kreminės spalvos.

Elektrinė kosmetologinė kėdė Azzurro 870, pasižyminti trimis varikliais ir elegantiška kreminės spalvos apdaila, yra puikus pasirinkimas grožio salonams, siekiantiems modernumo ir funkcionalumo.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Elektrinė kosmetologinė kėdė Azzurro 870, 3 varikliai, Kreminės spalvos.

Elektrinė kosmetologinė kėdė Azzurro 870, pasižyminti trimis varikliais ir elegantiška kreminės spalvos apdaila, yra puikus pasirinkimas grožio salonams, siekiantiems modernumo ir funkcionalumo. Ši kėdė yra sukurta atsižvelgiant į tiek pacientų, tiek procedūras atliekančių specialistų patogumą.

Tylūs elektros varikliai užtikrina sklandų ir greitą sėdynės reguliavimą, leidžiant keisti jos padėtį be jokio triukšmo. Tai svarbu, kadangi procedūros metu norima išlaikyti ramybę ir atsipalaidavimą. Profiliuota ir ergonomiška sėdynė, padengta aukštos kokybės eko oda, suteikia neprilygstamą komfortą. Pakelti porankiai leidžia klientams lengviau ir patogiau įsitaisyti, o tai ypač aktualu ilgesnių procedūrų metu.

Kėdės aukštį galima reguliuoti plačiai, tiek aukštyn, tiek žemyn, todėl ji tampa universaliu sprendimu įvairaus ūgio pacientams ir įvairių tipų procedūroms. Maksimalus lopšio funkcijos aukštis – 120 cm, suteikiantis dar didesnę lankstumo laisvę.

Šios kėdės švelnios smėlio spalvos variantas suteikia prabangos ir šilumos pojūtį, puikiai derantį prie bet kokio interjero. Be to, galima rinktis ir kitas spalvas, tad kiekvienas salonas gali rasti sau tinkamiausią variantą.

Pirkėjai taip pat gauna 2 metų garantiją, garantuojančią produkto patikimumą ir ilgaamžiškumą. Pakuotės matmenys, esantys 146x65x76 cm, užtikrina patogų transportavimą ir įrengimą.

Azzurro 870 neabejotinai yra aukščiausios kokybės pasirinkimas, suteikiantis patogumą, funkcionalumą ir stilingumą viename, ir puikiai tinkantis bet kokio tipo grožio paslaugoms.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris83.0000 kg