Sold out

Elektrinė kosmetologinė lova-kėdė-gultas Azzurro 878 5 varikliai, Baltos spalvos

2,207.39

Elektrinė kosmetologinė lova-kėdė-gultas Azzurro 878 5 varikliai, Baltos spalvos.

Ši kosmetologinė lova-kėdė-gultas „Azzurro 878“ yra puikus pasirinkimas grožio salonams, siekiantiems profesionalumo ir klientų pasitenkinimo.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Elektrinė kosmetologinė lova-kėdė-gultas Azzurro 878 5 varikliai, Baltos spalvos.

Elektrinė kosmetologinė lova-kėdė-gultas „Azzurro 878“ su penkiais varikliais yra aukščiausios kokybės įranga, specialiai sukurta grožio ir SPA salonams. Ši baltos spalvos lova-kėdė yra ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli, todėl puikiai tinka šiuolaikinėms salonų erdvėms.

Viena iš išskirtinių šios lovos-kėdės savybių yra jos universalumas. Naudojant nuotolinio valdymo pultą ir papildomus klavišus, kėdę galima sureguliuoti į penkias skirtingas padėtis, suteikiant specialistams lankstumą veido ir kūno procedūrų atlikimui. Tai yra ypač svarbu, kadangi skirtingos procedūros reikalauja skirtingų lovos padėčių.

Valdymo pultelis suteikia galimybę specialistui lengvai ir greitai sureguliuoti kėdės padėtį, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius ir komfortą. Be to, „Azzurro 878“ išsiskiria retai sutinkamu išskirtinumu – galimybe reguliuoti sėdynės ilgį. Ši funkcija leidžia dar labiau pritaikyti kėdę prie įvairių klientų, suteikiant galimybę atrasti patogiausią sėdėjimo poziciją.

Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, „Azzurro 878“ užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą. Tai puikus pasirinkimas Jūsų salonui, nes užtikrina aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą ir patogumą.

Techniniai duomenys:

  • Spalva: baltos spalvos,
  • Minimalus aukštis: 64 cm,
  • Maksimalus aukštis: 87 cm.

Ši kosmetologinė lova-kėdė-gultas „Azzurro 878“ yra puikus pasirinkimas grožio salonams, siekiantiems profesionalumo ir klientų pasitenkinimo. Gamintojas „AZZURRO ITALY“ yra žinomas dėl savo profesionalios įrangos ir baldų kosmetologams, garantuojančių kokybę ir patikimumą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris83.0000 kg