Elektrinė kosmetologo kėdė SILLON Lux pilkos spalvos

923.00

Elektrinė kosmetologo kėdė SILLON Lux pilkos spalvos– tai puikus pasirinkimas grožio salonams, ieškantiems funkcionalios, patogios ir estetiškai patrauklios įrangos.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Elektrinė kosmetologo kėdė SILLON Lux pilkos spalvos

3 varikliai pilkos spalvos

Elektrinė kosmetologo kėdė SILLON Lux pilkos spalvos yra puikus pasirinkimas moderniam grožio salonui. Su 3 varikliais, ši kėdė-lova užtikrina sklandų aukščio reguliavimą nuo minimalaus 65 cm iki maksimalaus 84 cm, leidžiant komfortiškai atlikti įvairias procedūras.

Lovos ilgis siekia 207 cm, o sėdynės plotis yra 63 cm, su porankiais išsiplėtęs iki 80 cm, suteikiant pakankamai erdvės klientui. Kėdė-lova skirta iki 200 kg apkrovai, todėl tinka įvairaus sudėjimo klientams.

SILLON Lux serija išsiskiria ne tik funkcionalumu, bet ir išskirtine estetika. Kėdės dizainas ir pilkos spalvos apmušalai puikiai dera prie įvairių interjerų, o aukštos kokybės eko oda garantuoja lengvą priežiūrą bei ilgaamžiškumą. Rankinis nuotolinio valdymo pultas leidžia lengvai reguliuoti kėdės padėtis, suteikiant maksimalų patogumą tiek specialistui, tiek klientui.

Kėdėje yra patogios naudotojui funkcijos, pavyzdžiui, hidrauliškai reguliuojamos kojų atramos ir speciali anga veidui, leidžianti klientui patogiai gulėti atliekant procedūras. Kėdė taip pat turi specialų laikiklį nuotolinio valdymo pultui, todėl jis visada bus po ranka.

Elektrinė kosmetologo kėdė SILLON Lux pilkos spalvos – tai puikus pasirinkimas grožio salonams, ieškantiems funkcionalios, patogios ir estetiškai patrauklios įrangos.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 80.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Elektrinė kosmetologo kėdė SILLON Lux pilkos spalvos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *