Elektrinis masažo ir reabilitacijos gultas 079 1 variklis pilka

623.99

Elektrinis masažo ir reabilitacijos gultas, modelis 079 su vienu varikliu, yra puikus pasirinkimas tiek masažo, tiek fizioterapijos procedūroms, taip pat naudojamas grožio salonuose.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Elektrinis masažo ir reabilitacijos gultas 079 1 variklis pilka

Elektrinis masažo ir reabilitacijos gultas, modelis 079 su vienu varikliu, yra puikus pasirinkimas tiek masažo, tiek fizioterapijos procedūroms, taip pat naudojamas grožio salonuose. Šis universalius gultas yra pilkos spalvos, pasižymi stabilia konstrukcija ir patogiu čiužiniu, todėl užtikrina optimalų komfortą tiek klientui, tiek specialistui.

Pagrindinės savybės:

  • Reguliuojamas aukštis: Elektrinis variklis leidžia reguliuoti gulto aukštį nuo minimalaus 44 cm iki maksimalaus 90 cm, todėl galima pritaikyti prie įvairių procedūrų ir kliento poreikių.
  • Rankiniu būdu reguliuojamas atlošas: Nors aukštis reguliuojamas elektriniu būdu, atlošo padėtis keičiama rankiniu būdu, suteikiant papildomą lankstumą procedūrų metu.
  • Veido anga su pagalve: Įmontuota veido anga, kurią galima uždengti pagalve, užtikrina didesnį kliento patogumą gulint ant pilvo, ypač atliekant nugaros masažą.
  • Matmenys: Lovos ilgis yra 179 cm, o sėdynės plotis – 61 cm, suteikiant pakankamai erdvės įvairių dydžių klientams.

Papildoma informacija:

Šis gultas idealiai tinka naudoti profesionaliose aplinkose, kur reikalingas aukštas patikimumas ir funkcionalumas. Jo neutrali pilka spalva lengvai derės prie įvairių interjero spalvų, o patvarus dizainas garantuoja ilgalaikį naudojimą.

Tiek fizioterapeutams, tiek masažistams, tiek grožio specialistams, šis elektrinis masažo ir reabilitacijos gultas 079 suteikia būtiną funkcionalumą ir komfortą, būtinus sėkmingam darbui su klientais.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 52.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Elektrinis masažo ir reabilitacijos gultas 079 1 variklis pilka”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *