Elektrinis masažo stalas-gultas Azzurro 336 1 variklis, Baltos spalvos

949.25

Elektrinis masažo stalas-gultas Azzurro 336 1 variklis, Baltos spalvos.

Elektrinis masažo stalas-gultas “Azzurro 336” su vienu varikliu yra nepakeičiamas įrenginys profesionaliems masažo salonams, SPA centrams ar grožio salonams

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Elektrinis masažo stalas-gultas Azzurro 336 1 variklis, Baltos spalvos.

Elektrinis masažo stalas-gultas “Azzurro 336” su vienu varikliu yra nepakeičiamas įrenginys profesionaliems masažo salonams, SPA centrams ar grožio salonams. Šis baltos spalvos baldas išsiskiria ne tik savo patvarumu ir stabilumu, bet ir moderniu dizainu bei aukščiausia kokybe.

Patvarus Dizainas ir Elektrinis Aukščio Reguliavimas Stalo-gulto aukštis yra reguliuojamas elektriniu valdymo pultu, suteikiant galimybę lengvai ir greitai prisitaikyti prie įvairių klientų ir procedūrų poreikių. Toks reguliavimas užtikrina patogumą tiek klientui, tiek specialistui.

Aukštos Kokybės Medžiaga ir Lengvas Valymas “Azzurro 336” masažo stalas-gultas pagamintas iš aukštos kokybės dirbtinos odos, kuri ne tik suteikia prabangos pojūtį, bet ir užtikrina lengvą valymą bei priežiūrą. Dirbtinė oda yra atspari įvairioms dėmėms ir lengvai valoma, todėl stalas-gultas išliks švarus ir tvarkingas ilgą laiką.

Matmenys už Optimalią Patogumą

  • Ilgis: 190 cm
  • Plotis: 75 cm
  • Maksimalus aukštis: 89 cm
  • Minimalus aukštis: 38 cm

Šie matmenys užtikrina, kad stalas-gultas bus pakankamai erdvus ir komfortiškas įvairaus ūgio ir sudėjimo klientams.

Idealus Pasirinkimas Jūsų Salonui “Azzurro 336” elektrinis masažo stalas-gultas yra idealus pasirinkimas grožio ir sveikatinimo specialistams, kurie vertina aukščiausią kokybę, patogumą ir profesionalumą. Jo modernus dizainas ir funkcionalumas suteikia pridėtinę vertę bet kokiam salonui, užtikrinant aukščiausią klientų patenkinimą ir patogumą.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris52.0000 kg