Sold out

Elektrinio dantų šepetėlio antgalis Silk’n SonicYou Soft White

16.95

Pasirinkę Silk’n SonicYou Soft White elektrinio dantų šepetėlio antgalius, investuosite ne tik į savo burnos higieną, bet ir į malonų bei efektyvų dantų valymo procesą.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Elektrinio dantų šepetėlio antgalis Silk’n SonicYou Soft White

Silk’n SonicYou Soft White elektrinio dantų šepetėlio antgaliai – tai specialiai Silk’n SonicYou dantų šepetėliui pritaikyti keičiami antgaliai, kurie užtikrina švelnų, bet efektyvų dantų valymą. Šie antgaliai sukurti naudojant švelnius šerelius, kurie švelniai valo dantis ir dantenas, nekeliant jokio diskomforto ar dirginimo.

Kiekvienas pakuotėje esantis antgalis yra sukurtas siekiant optimaliai paskirstyti slėgį per valymo procesą, taip užtikrinant, kad kiekvienas danties paviršius būtų kruopščiai išvalytas. Tai ypač svarbu tiems, kurie turi jautrią dantenų liniją ar nori išvengti per didelio slėgio dantims valyti.

Antgalių keitimas yra paprastas ir patogus procesas, leidžiantis užtikrinti, kad jūsų dantų šepetėlis visada būtų švarus ir higieniškas. Rekomenduojama antgalius keisti kas 3 mėnesius arba anksčiau, jei pastebite, kad šereliai pradeda deformuotis ar netekti savo formos.

Produkto savybės:

  • Pripažinta Silk’n kokybė ir suderinamumas su SonicYou dantų šepetėliu.
  • Švelnūs šereliai, užtikrinantys švelnų ir efektyvų dantų bei dantenų valymą.
  • Lengvas antgalių keitimas, garantuojantis šepetėlio higieną.
  • Pakuotėje yra 2 antgaliai, užtikrinantys ilgalaikį produkto naudojimą.

Pasirinkę Silk’n SonicYou Soft White elektrinio dantų šepetėlio antgalius, investuosite ne tik į savo burnos higieną, bet ir į malonų bei efektyvų dantų valymo procesą. Pasirūpinkite savo šypsena su aukštos kokybės Silk’n produktu!

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Elektrinio dantų šepetėlio antgalis Silk’n SonicYou Soft White”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *