Diržas-dėklas kirpyklinėms žirklėms T11 rudas

21.31

Diržas-dėklas kirpyklinėms žirklėms T11, pagamintas iš ekologiškos odos ir atspalvio rudos spalvos, yra puikus pasirinkimas kiekvienam kirpėjui.

In stock

SKU: 143634 Category: Tag:
Description

Description

Diržas-dėklas kirpyklinėms žirklėms T11 rudas

Diržas-dėklas kirpyklinėms žirklėms T11, pagamintas iš ekologiškos odos ir atspalvio rudos spalvos, yra puikus pasirinkimas kiekvienam kirpėjui. Šis dėklas idealiai tinka saugoti kirpimo įrankius darbo metu. Jo naudojimas žymiai palengvina darbą, nes visos būtinos priemonės visada bus po ranka.

Dėklo savybės:

  • Kišenės ir skyriai: Dėklas turi 3 kišenes ir 4 skyrius, kurie leidžia patogiai ir tvarkingai susidėti visus kirpimo įrankius.
  • Dirželiai: Komplekte yra du dirželiai – vienas trumpas, kuris prijungiamas prie pačio dėklo, ir kitas ilgesnis, atskiras bei reguliuojamas diržas, kuris leidžia dėklą nešioti patogiai, pritaikant prie individualių poreikių.

Matmenys:

  • Plotis: 11 cm
  • Ilgis: 21,5 cm

Šis diržas-dėklas yra ne tik funkcionalus, bet ir estetiškas, suteikiantis profesionalumo įvaizdį. Ekologiška oda ne tik atrodo puikiai, bet ir yra tvari medžiaga, užtikrinanti ilgaamžiškumą. Dėklas yra būtinas įrankis norint išlaikyti darbo vietą tvarkingą ir efektyviai dirbti su klientais, kadangi visi reikiami įrankiai yra lengvai pasiekiami.

Additional information

Additional information

Weight 0.2390 kg
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Diržas-dėklas kirpyklinėms žirklėms T11 rudas”

Your email address will not be published. Required fields are marked *