Silikoninės plaukų gumytės šukuosenoms

2.60

Silikoninės plaukų gumytės – tai būtinas aksesuaras kiekvienos šukuosenos kūrėjui. Pakuotėje rasite net 300 vnt.

In stock

SKU: 144117 Category:
Description

Description

Silikoninės plaukų gumytės šukuosenoms 300vnt

Silikoninės plaukų gumytės – tai būtinas aksesuaras kiekvienos šukuosenos kūrėjui. Pakuotėje rasite net 300 vnt. šių mažų, bet itin patvarių gumyčių, kurios yra supakuotos į patogų naudoti plastikinį indelį. Dėl jų ypatybių, šios gumytės puikiai tempiasi, todėl puikiai tiks įvairių šukuosenų, pavyzdžiui, mažųjų pynių, kaselių ar kitų sudėtingesnių šukuosenų, kūrimui.

Silikoninės gumytės dėl savo elastingumo ir tvirtumo yra itin vertinamos tiek profesionalų, tiek mėgėjų. Jos ne tik puikiai laiko plaukus, bet ir yra mažiau linkusios juos plėšyti ar sužeisti, palyginti su įprastomis plaukų gumomis. Šis produktas tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams, ir yra nepakeičiamas grožio priemonių rinkinyje.

Tiek profesionaliame grožio salone, tiek namų sąlygomis, šios gumytės suteiks galimybę eksperimentuoti su įvairiomis šukuosenomis, leidžiant jums kiekvieną dieną atrodyti skirtingai ir išskirtinai. Su šiomis gumytėmis galėsite lengvai atnaujinti savo šukuoseną pagal dienos ar vakaro reikalavimus, o didelis kiekis užtikrins, kad jos nesibaigtų ilgą laiką.

Additional information

Additional information

Weight 0.0630 kg