Sold out

Heliocare 360 sport transparent stick spf 50+

22.00

Heliocare 360 Sport Transparent Stick SPF 50+ yra novatoriškas produktas, skirtas užtikrinti nepriekaištingą apsaugą nuo saulės aktyviai leidžiantiems laiką lauke.

Out of stock

SKU: 20261-01 Categories: , ,
Description

Description

Heliocare 360 sport transparent stick spf 50+

Heliocare 360 Sport Transparent Stick SPF 50+ yra novatoriškas produktas, skirtas užtikrinti nepriekaištingą apsaugą nuo saulės aktyviai leidžiantiems laiką lauke. Šis produktas atitinka aukščiausius fotoapsaugos standartus, apimant visapusišką apsaugą nuo keturių tipų spindulių: UVB, UVA, matomo ir infraraudonųjų. Jo sudėtyje esantys pažangūs filtrai kartu su inovatyviomis veikliosiomis medžiagomis, tokiais kaip Fernblock® +, užtikrina aukšto lygio antioksidantinį poveikį ir padeda atstatyti saulės sukeltus odos pažeidimus.

Veikliosios medžiagos, įskaitant Fernblock®+ ir vitaminą E, kartu sudaro optimizuotą ir stabilų apsaugos nuo saulės derinį, suteikiantį efektyvią apsaugą ir odos priežiūrą. Šis produktas buvo išbandytas ir patvirtintas dermatologų bei oftalmologų, užtikrinant jo saugumą ir efektyvumą.

Naudojimas yra paprastas: prieš išeinant į saulę, gausiai ir tolygiai užtepkite produktą ant odos. Nepamirškite reguliariai atnaujinti apsaugos, ypač po ilgo laiko vandenyje ar intensyviai prakaituojant, kad užtikrintumėte nuolatinę apsaugą.

Heliocare 360 Sport Transparent Stick SPF 50+ yra idealus pasirinkimas sportininkams ir visiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį lauke. Jo patogus stick formatas leidžia lengvai nešiotis ir greitai bei higieniškai naudoti bet kurioje situacijoje, suteikiant ramybę, kad Jūsų oda yra apsaugota nuo saulės keliamos žalos.

 

Additional information

Additional information

Weight 0.1 kg
Product brand