Kosmetologinė lempa su lupa S4 LED

65.00

Kosmetologinė lempa su lupa S4 LED yra profesionalus įrankis, skirtas kosmetologijos, manikiūro, pedikiūro procedūroms, permanentiniam makiažui, epiliavimui ir daugeliui kitų veiklų, kuriose reikia tikslo ir gerai apšviestos darbo erdvės.

In stock

Description

Description

Kosmetologinė lempa su lupa S4 LED.

Kosmetologinė lempa su lupa S4 LED yra profesionalus įrankis, skirtas kosmetologijos, manikiūro, pedikiūro procedūroms, permanentiniam makiažui, epiliavimui ir daugeliui kitų veiklų, kuriose reikia tikslo ir gerai apšviestos darbo erdvės. Ši lempos-lupos sistema yra išskirtinė dėl savo funkcionalumo ir aukštos kokybės.

Ši LED lempa turi 5 dioptrijų didinamąjį lęšį, kuris leidžia matyti smulkias detales ir odos būklę iš arti. Tai padeda kosmetologui ar specialistui atlikti procedūras tiksliai ir kruopščiai. Lempa yra montuojama ant keturašio stovo, kuris suteikia stabilumą ir leidžia ją lengvai pritaikyti pagal poreikius.

Ši kosmetologinė lempa turi neatspindintį stiklą ir fluorescencinę lempą, kuri šviečia ryškiai balta šviesa, bet nesukelia akių skausmo ilgai dirbant. Tai užtikrina komfortą ir patogumą darbo metu. Ši lempa yra naudojama ne tik kosmetikos srityje, bet ir stomatologijos ir veterinarijos kabinetuose bei kitose pramonės šakose, kur reikia kokybiško apšvietimo ir didinamojo lęšio.

Kosmetologinės lempos komplekte yra:

  • lempa-lupa,
  • stovas,
  • naudojimosi instrukcija.

Techniniai duomenys:

  • Didinamasis lęšis: 5 dioptrijos,
  • Lempos galia: 12 W,
  • Elektrinė įtampa: 220-240 V / 50 Hz.

S4 LED kosmetologinė lempa su lupa yra patikimas ir efektyvus įrankis, kuris padės specialistams atlikti darbą tiksliai ir su didžiausiu komfortu. Tai neatsiejama įranga grožio ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimo srityje.

Additional information

Additional information

Weight6.0000 kg