Ugdomasis žaidimas daugybos lentelei mokytis

9.17

Ugdomasis žaidimas daugybos lentelei mokytis padės jūsų vaikui mokytis daugybos lentelės!

In stock

Description

Description

Ugdomasis žaidimas daugybos lentelei mokytis.

Šis puikus rinkinys padės jūsų vaikui mokytis daugybos lentelės! Medinis rėmas turi 81 skirtingos spalvos medines cilindrus. Vieno cilindro vienoje pusėje yra daugybos veiksmas, o kitoje pusėje paslėptas teisingas rezultatas.

Šis žaislas yra linksmas ir mokomasis viename. Puikiai tinka lavinti atmintį ir koncentraciją. Gyvų spalvų cilindrai skatina mokytis ir skatina vaiką tyrinėti matematinius veiksmus. Tinka tiek mokyklai, tiek namuose naudoti.

Šis žaislas padeda greitai ir lengvai išmokti pagrindinius matematinius veiksmus.

Tai originali ir praktiška dovanų idėja.

Matmenys:

  • Lentos dydis: 21,2 cm x 21,2 cm x 0,7 cm
  • Cilindro dydis: 1,5 cm x 1,5 cm
  • Pakuotės dydis: 22,5 cm x 22,5 cm x 2,5 cm
  • Medžiaga: Medis
  • Supakuota kartoninėje dėžėje.

Mediniai žaislai. Ugdomasis žaidimas daugybos lentelei mokytis.

Ugdomasis žaidimas daugybos lentelei mokytis. Mediniai žaislai – tarsi iš pasakų iššokę draugai, su kuriais kiekviena diena tampa nuotykių mišku! Jie kartais net kokiu nors keistu būdu moka pašnibždėti istorijas iš seno medžio šakų. Kaip tikri miško stebuklų meistrai, mediniai žaislai ugdo mažųjų rankų vikrumą ir šildo širdis savo natūraliu šarmu. Jie – kaip laiko mašina, vežanti atgal į tas dienas, kai žaislai buvo rankų darbo ir kiekvienas turėjo savo sielą. O vakarais, kai visi mediniai žaislai susirenka ant lentynos, prasideda tikrasis jų slaptas gyvenimas, tik ar mažieji žaidėjai tai pamatys?

Ugdomasis žaidimas daugybos lentelei mokytis. Mediniai žaislai kaip ir konstruktorius vaikams (magnetiniai konstruktoriai, lego konstruktoriai, medines deliones)-  tai tikros atostogos tiek vaikams, tiek jų tėvams. Kai vaikai kūrybingai užimti- tėveliai gaus laisvą minutėlę puodeliui kavos!

Gimtadienis? Gimimo diena? Konstruktorius Vaikams – Dovana Nr. 1! Visos akcijos nepakeis vaikams suteikiamo džiaugsmo. Žaislai vaikams- tai kaip kavos ar arbatos puodelis suaugusiam. Visi juk žinom, kad žaislai ir žaidimai labai suartina visą šeimą.

Dovanos vaikams

Dovanos vaikams – tai lyg spalvingi šventės fejerverkai, kurie įneša šypsenas į vaikų širdis ir stebuklą į jų spindinčias akis! Sukurk šventę savo vaikui! Skinstars internetinėje parduotuvėje gausu džiaugsmo vaikams. Tobula dovana vaikams yra konstruktorius, konstruktorius analogas, lego, lego analogai, lego rinkiniai ir daugelis kitų žaidimų ir žaislų. Zaislu parduotuves internete visuomet turi gausų pasirinkimą, ar tai būtų medinė dėlionė ar kitokia dėlionė vaikams, lego rinkinys ar mašinytės. Žaidimai vaikams yra būtini. Ne naujiena, kad taip vystosi vaiko mąstymas ir smulkioji motorika. Kartais gal ir ne pigu, bet kokybiškos prekės vaikams tikrai yra to vertos. Tai tiesiog kalėdinės dovanos vaikams ištisus metus.

Išskirtiniai žaislai pigiau

Kartais skinstars intenetinėje parduotuvėje įvyksta išpardavimas – tai tarsi magiškas karuselės suksnis, viliojantis pasisemti linksmybių ir išskirtinių žaislų už mažiau sidabrinių! Tačiau nuolaida ir kantrybė nesiderina. Dažnai laukiant nuolaidos jūsų troštami mediniai žaislai (medines deliones) nuperkami. Tikra isparduotuve vaikams. Jei lego kaina yra didoka, jums pagelbės lego akcija. Lego kainos yra didesnės už konstruktorių analogų kainas. Ieškok, lygink, atrask! Lego konstruktorius – tai ne praeitis, o šių dienų hitas! O gal atradimas bus lego analogai?

Kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

Mediniai žaislai, konstruktoriai vaikams, medines deliones, dėlionė, puzzle deliones ar kokia kita vaikiska delione- kas taps Jūsų mažylio naująja aistra?

 

Additional information

Additional information

Weight 0.38 kg
Dimensions 1.76 × 0.00 cm