Back
Heber Farma

FLUVIX- serumas odos mikrotraumoms gydyti

42.2064.85

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.FLUVIX- serumas odos mikrotraumoms gydyti

Ypač regeneruojantis klampus serumas, skirtas atsitiktiniam ar kosmetologinės/ medicininės procedūros metu pažeistos odas gydyti.

Heber Farma
Išvalyti
Aprašymas

Aprašymas

FLUVIX- serumas odos mikrotraumoms gydyti

Ypač regeneruojantis klampus serumas, skirtas atsitiktiniam ar kosmetologinės/ medicininės procedūros metu pažeistos odas gydyti:

  • Po agresyvių odai procedūrų (mikroadatinė perforacija, rūgštys, dermabrazija, lazeris); •Bet kokių trauminių odos pažeidimų;
  • Kaip priedas prie Senitul lakštinės kaukės. Šio Heber Farma patento esmė: EGF (Epitelio augimo faktorius) inkapsuliuotas į mikrosferas. Tai stabilizuoja EGF kol jis yra naudojamas, kad pasiektų giliausius odos sluoksnius.

Pagrindinė sudėtis:

EGF (Epitelio augimo faktorius). EGF yra baltymas, užtikrinantis regeneraciją dėka daugybės reakcijų dermoje ir epidermyje. Tai sukelia odos ląstelių reakciją- fibrobląstų ir keratinocitų proliferaciją, kolageno (būtino audinių regeneracijos procesams) sintezės didėjimą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Tūris

,

Prekės ženklas

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “FLUVIX- serumas odos mikrotraumoms gydyti”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *