Užvalkalas kirpėjos kėdės atlošui

12.22

Kirpyklos kėdės atlošo užvalkalas yra itin naudingas aksesuaras, skirtas profesionalių kirpyklų ir grožio salonų baldų apsaugai.

Turime

Produkto kodas: 142858 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Užvalkalas kirpėjos kėdės atlošui

Kirpyklos kėdės atlošo užvalkalas yra itin naudingas aksesuaras, skirtas profesionalių kirpyklų ir grožio salonų baldų apsaugai. Pagamintas iš storo ir atsparaus plyšimui plastiko, šis užvalkalas efektyviai apsaugo kėdės atlošą nuo nešvarumų, dėmių ir kitų apmušalų pažeidimų, kurie dažnai atsiranda dėl intensyvaus kasdienio naudojimo. Be to, užvalkalas padeda apsisaugoti nuo dulkių ir galimų pažeidimų baldams kelionės metu.

Dėl universalaus dydžio šis užvalkalas tinka daugeliui standartinių stačiakampių kėdės modelių, todėl jį lengva pritaikyti prie įvairių kirpyklos baldų. Užvalkalo naudojimas yra itin paprastas: jis puikiai apsaugos kėdės apmušalus nuo trinties, drėgmės ir įvairių šukuosenų formavimo bei dažymo metu naudojamų preparatų purškimo.

Užvalkalas yra kruopščiai apdailintas, kad užtikrintų ilgalaikį gaminio patvarumą. Jo apvadai yra tvarkingai apdoroti, kad būtų patogūs naudoti ir apsaugotų nuo medžiagos dėvėjimosi. Skaidri, vandeniui atspari medžiaga yra lengvai valoma ir nepralaidi drėgmei, o sulankstytas užvalkalas neužima daug vietos ir yra patogus laikyti.

Šis daugkartinis užvalkalas bus neįkainojama įranga kiekviename grožio salone ar specializuotame biure, užtikrinant ne tik baldų išsaugojimą, bet ir estetiškai patrauklų vaizdą. Pakuotėje yra 1 vnt. užvalkalo, kurio išmatavimai yra 35x50x8 cm.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.0050 kg