Fotoepiliatorius Silk’n Glide Rapid 400.000

169.00

Silk’n Glide Rapid 400.000

Blykstės pagalba nepageidaujamus plaukus leidžia pašalinti visam laikui. Tyrimai rodo, kad Silk’n Glide Rapid pašalina plaukus beveik du kartus greičiau, nei ankstesni šios serijos prietaisai. Tai novatoriškas laimėjimas plaukų šalinimo srityje, šiuo metu laikomas sparčiausiu HPL™ plaukų šalinimo prietaisu rinkoje. Nepageidaujamus plaukelius nuo viso kūno galite pašalinti be skausmo, dirginimo ir kitų nemalonių pojūčių. Vienu blyksniu apdorojamas 3 cm² odos plotas, todėl fotoepiliatorius puikiai tinka ir nedideliems odos plotams.

Aprašymas

Aprašymas

Fotoepiliatorius Silk’n Glide rapid 400.000

Silk’n Glide Rapid 400.000 blykstės pagalba nepageidaujamus plaukus leidžia pašalinti visam laikui. Tyrimai rodo, kad Silk’n Glide Rapid pašalina plaukus beveik du kartus greičiau, nei ankstesni šios serijos prietaisai. Tai novatoriškas laimėjimas plaukų šalinimo srityje, šiuo metu laikomas sparčiausiu HPL™ plaukų šalinimo prietaisu rinkoje. Nepageidaujamus plaukelius nuo viso kūno galite pašalinti be skausmo, dirginimo ir kitų nemalonių pojūčių. Vienu blyksniu apdorojamas 3 cm² odos plotas, todėl fotoepiliatorius puikiai tinka ir nedideliems odos plotams.

Silk’n Glide Rapid gali būti reguliuojamas fotoepiliacijos procedūrų atlikimo greitis, nes nuo naudojamo energijos lygio priklauso fotoepiliatoriaus perkrovos tarp impulsų laikas. Todėl kuo žemesnis energijos lygis, tuo šis laikas trumpesnis, o fotoepiliacijos procedūros su Silk’n Glide Rapid atliekamos greičiau.

Fotoepiliacijos namuose procedūros su Silk’n Glide Rapid 400.000 gali būti atliekamos naudojant pulsacijos arba slinkimo režimus, o šviesos šaltinio modulio resursas siekia iki 400.000 blyksnių.

Pulsacijos režimas yra tinkamiausias plaukų šalinimo metodas, kai norite naudoti aukštesnį energijos lygį, taip pat jis padeda geriau kontroliuoti odos padengimą, išvengti tos pačios srities veikimo daugiau nei vieną kartą arba impulsų sutapimų.

Slinkimo režimas geriausiai tinka naudojant žemą energijos lygį ir norint procedūras atlikti greitai. Esant žemesniam energijos lygiui, perkrova tarp impulsų trunka vos 1 sekundę, todėl generuojama nenutrūkstama blyksnių seka.

Silk’n Glide Rapid 400.000 maitinamas iš 220V elektros tinklo.

Iki 92% mažiau plaukų su Silk’n Glide Rapid 400.000

Klinikinių tyrimų duomenimis, po nustatyto procedūrų kiekio (pagal odos tipą, plaukos spalvą bei struktūrą) naudojant Glide Rapid 400.000, nepageidaujami plaukeliai pašalinami iki 92%. Tai stulbinantis rezultatas, kurį pasiekti tapo įmanoma dėl naudojamos HPL ™ technologijos. Tai patentuota ir kliniškai patvirtinta technologija, pasižyminti efektyvumu kovoje prieš nepageidaujamus plaukus. Fotoepiliatorius skleidžia šviesos impulsus, kurie prasiskverbia į plaukų folikulus ir sąlygoja jų iškritimą. Vos po 3-4 procedūrų plaukelių sumažėja iki 50%, o gydymo pabaigoje iki 92%.

Plaukų šalinimo procedūrų grafikas Jūsų telefone

Glide Rapid 400.000 žavi ne tik ypač dideliu blyksnių resursu, bet ir technologine pažanga. Į savo išmanųjį telefoną parsisiuntę mobiliąją programėlę, galėsite lengvai planuoti fotoepiliacijos procedūras, o apie artėjančią sesiją jums bus primenama automatiškai. Aplikacija taupo jūsų laiką ir padeda stebėti rezultatus bei progresą, sekti naudotus energijos nustatymus, epiliuojamas kūno sritis bei greičiau rasti atsakymus į kylančius klausimus.

 

Fotoepiliatorius Silk’n Glide Rapid 400.000 saugo jūsų odą

Šviesa paremtas plaukų šalinimas netinka natūraliai tamsesnės spalvos bei įdegusiai odai. Fotoepiliatoriuje yra integruotas odos spalvos jutiklis, nustatantis odos spalvos toną ir leidžiantis pradėti procedūrą tik tuo atveju, jeigu odos spalva tinkama. Ši unikali saugumo savybė informuos jus, jeigu oda yra pernelyg tamsi ar nudegusi.