Plaukų drėkintuvas – sauna GABBIANO 658 su stovu

93.59

Plaukų drėkintuvas – sauna GABBIANO 658, su stovu.

GABBIANO 658 plaukų drėkintuvas su stovu yra puikus įrankis, kuris suteikia jums galimybę pasirūpinti savo plaukais ir odos sveikata efektyviai ir patogiai.

Turime

Produkto kodas: 128924 Kategorijos: , Žyma:
Aprašymas

Aprašymas

Plaukų drėkintuvas – sauna GABBIANO 658, su stovu.

GABBIANO 658 plaukų drėkintuvas su stovu yra puikus įrankis, kuris suteikia jums galimybę pasirūpinti savo plaukais ir odos sveikata efektyviai ir patogiai. Šis drėkintuvas – sauna yra naudojamas norint sutrumpinti laiką atliekant įvairias plaukų chemines procedūras, taip pat sustiprinti odos priežiūros, plaukų maitinimo ir atstatymo procedūrų poveikį.

Viena iš pagrindinių šio prietaiso funkcijų yra laiko nustatymo galimybė nuo 0 iki 60 minučių. Tai suteikia jums visišką kontrolę ir galimybę pritaikyti drėkinimo trukmę pagal jūsų poreikius ir norimus rezultatus. Be to, šis drėkintuvas turi dviejų pakopų garų reguliavimą, leidžiantį pasirinkti tinkamą garų intensyvumą.

GABBIANO 658 plaukų drėkintuvas turi 650 vatų galią, užtikrinančią efektyvų ir greitą garų gamybą. Tai patogus ir funkcionalus įrenginys, kuris padės jums pasiekti geriausius plaukų ir odos priežiūros rezultatus. Ši sauna yra nepakeičiamas įrankis grožio salonuose ir kasdieninėje priežiūroje, siekiant išlaikyti sveikus ir žvilgiančius plaukus bei odą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 7.0000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Plaukų drėkintuvas – sauna GABBIANO 658 su stovu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *