Sold out

Kirpyklos kėdė Gabbiano Sevilla old

318.75

Gabbiano Sevilla Old kirpyklos kėdė yra ne tik praktiškas, bet ir estetiškai pritraukiantis baldas, kuris praturtins bet kurio salono interjerą, suteikdamas prabangos

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpyklos kėdė Gabbiano Sevilla old

Gabbiano – tai itališkas prabangos simbolis kirpyklų įrangos ir baldų pasaulyje, kuris išsiskiria ne tik aukščiausia kokybe ir patikimumu, bet ir išskirtine estetika bei naudojimo komfortu. Gabbiano Sevilla Old kirpyklos kėdė yra puikus įrodymas šio prekės ženklo įsipareigojimui teikti ne tik funkcionalumą, bet ir stilingumą.

Aukštas Funkcionalumas ir Komfortas

Gabbiano Sevilla Old kėdė, su efektyviu hidrauliniu keltuvu, užtikrina, kad tiek kirpėjai, tiek klientai patirtų maksimalų komfortą, o tai savo ruožtu didina darbo efektyvumą. Kėdės aukštis lengvai reguliuojamas nuo 48 cm iki 60 cm, net kai klientas sėdi ant jos, užtikrinant ergonomiškesnį darbą ir galimybę prisitaikyti prie kiekvieno kliento ir kirpėjo poreikių.

Patogumas ir Ilgaamžiškumas

Atlošas, aptrauktas sintetine oda ir tinkamai profiluotas, suteikia galimybę užimti patogią padėtį, o tai yra itin svarbu ilgai trunkančių procedūrų metu. Be to, skylė tarp atlošo ir sėdynės palengvina salono švaros išlaikymą, leidžiant lengvai pašalinti plaukus ir sutaupyti laiko.

Apgalvoti Dizaino Sprendimai

Tvirtas pagrindas ne tik garantuoja stabilumą, bet ir suteikia elegancijos dėka matinio paviršiaus. Patogi sėdynė, pripildyta deformacijai atsparaus putplasčio, ir tinkamai išdėstyti porankiai užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir teisingą kliento laikyseną. Pilnas sukimosi mechanizmas dar labiau palengvina kirpėjo darbą.

Medžiagos ir Dizainas

Funkcionalus baldas yra apmuštas maloniai liesti sintetine oda, o naudojamos medžiagos užtikrina, kad kėdė bus patvari, atspari drėgmei ir lengvai valoma. Minimalistinis dizainas ir rudos spalvos atspalviai suteikia šiai kėdei unikalų charakterį, leidžiantį ją lengvai įkomponuoti į įvairius interjerus.

Į komplektą įeina: sėdynė, pavara su pagrindu ir atrama kojoms.

Techniniai duomenys:

  • Hidraulinis domkratas
  • Pagrindas: apvalus
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: rudi ir juodi atspalviai
  • Gamintojas: GABBIANO – baldai kirpykloms ir grožio salonams
  • Spalva: ruda
  • Pagrindo spalva: Juoda
  • Tipas: Hidraulinė
  • Minimalus aukštis: 48 cm
  • Maksimalus aukštis: 60 cm

Gabbiano Sevilla Old kirpyklos kėdė yra ne tik praktiškas, bet ir estetiškai pritraukiantis baldas, kuris praturtins bet kurio salono interjerą, suteikdamas prabangos

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 33.0000 kg