Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FT65-A, Juodos spalvos

128.96

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FT65-A, Juodos spalvos.

Kirpėjo vežimėlis „Gabbiano FT65-A“, juodos spalvos, yra funkcionalus ir patvarus įrenginys, sukurtas siekiant palengvinti darbą grožio salonuose ar kirpyklose.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FT65-A, Juodos spalvos.

Kirpėjo vežimėlis „Gabbiano FT65-A“, juodos spalvos, yra funkcionalus ir patvarus įrenginys, sukurtas siekiant palengvinti darbą grožio salonuose ar kirpyklose. Šis vežimėlis pagamintas iš tvaraus ABS plastiko, užtikrinančio ilgaamžiškumą, atsparumą įbrėžimams ir lengvą priežiūrą.

Šio vežimėlio ypatumai yra jo uždarų stalčių sistema, kuri suteikia papildomą saugumą ir tvarką darbo vietoje, leidžiant saugiai laikyti įrankius, plaukų priežiūros produktus ir kitas reikalingas prekes. Uždarų stalčių dizainas taip pat padeda išvengti dulkių kaupimosi ant įrankių ir produktų.

Vežimėlio išmatavimai yra aiškiai nurodyti nuotraukose, suteikiant potencialiems pirkėjams galimybę iš anksto įvertinti, ar jis atitiks jų poreikius ir darbo vietos erdvę.

„Gabbiano FT65-A“ kirpėjo vežimėlis yra puikus pasirinkimas profesionalams, ieškančioms patvaraus, patogaus ir estetiškai patrauklaus vežimėlio, skirtą efektyviam darbo vietos organizavimui. Juodos spalvos dizainas suteikia vežimėliui profesionalų įvaizdį ir lengvai dera su įvairiais salonų interjerų stiliais.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris8.2000 kg