Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FX10C, Juodos spalvos

135.45

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FX10C, Juodos spalvos.

„Gabbiano FX10C“ yra puikus pasirinkimas kirpykloms ir grožio salonams, ieškančioms patogaus, funkcionalaus ir estetiškai patrauklaus sprendimo savo darbo vietai tvarkingai ir efektyviai organizuoti.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FX10C, Juodos spalvos.

Kirpėjo vežimėlis „Gabbiano FX10C“, juodos spalvos, yra funkcionalus ir stilingas įrenginys, skirtas profesionaliam naudojimui kirpyklų ir grožio salonų aplinkoje. Šis vežimėlis yra itin patogus įrankis, padedantis tvarkingai susidėti visus kirpimo ir plaukų priežiūros įrankius.

Vežimėlio išmatavimai yra 88 x 40 x 30 cm, o svoris – 7.2 kg. Šie išmatavimai užtikrina pakankamai erdvės įvairiems įrankiams ir produktams sudėti, tuo pačiu išlaikant kompaktiškumą ir lengvai valdomą dizainą. Vežimėlio svoris leidžia lengvai jį perstumdyti iš vienos vietos į kitą, tačiau tuo pačiu užtikrina stabilumą ir tvirtumą.

„Gabbiano FX10C“ yra puikus pasirinkimas kirpykloms ir grožio salonams, ieškančioms patogaus, funkcionalaus ir estetiškai patrauklaus sprendimo savo darbo vietai tvarkingai ir efektyviai organizuoti. Juodos spalvos dizainas suteikia vežimėliui profesionalų išvaizdą ir lengvai dera su įvairiais salonų interjerų stiliais.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris7.2000 kg