Kirpėjo vežimėlis GABBIANO FX11-2, Juodos spalvos

48.35

Kirpėjo vežimėlis GABBIANO FX11-2, Juodos spalvos.

„GABBIANO FX11-2“ kirpėjo vežimėlis yra puikus pasirinkimas profesionalams, ieškančioms patvaraus, funkcionalaus ir estetiškai patrauklaus vežimėlio savo salonui

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo vežimėlis GABBIANO FX11-2, Juodos spalvos.

Kirpėjo vežimėlis „GABBIANO FX11-2“, juodos spalvos, yra praktiškas ir stilingas įrankis, puikiai tinkantis naudoti profesionaliose kirpyklose ir grožio salonuose. Šis vežimėlis yra pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, užtikrinančio ilgaamžiškumą ir atsparumą įbrėžimams, bei lengvą priežiūrą.

Vežimėlio išmatavimai yra aiškiai nurodyti nuotraukose, o svoris – tik 5.6 kg, kas leidžia lengvai ir patogiai perstumdyti vežimėlį iš vienos darbo vietos į kitą, neprarandant stabilumo ir patogumo.

Šio kirpyklos vežimėlio maksimalus aukštis yra 91 cm, suteikiantis pakankamai erdvės įvairiems kirpimo ir plaukų priežiūros įrankiams, priemonėms bei kitoms reikalingoms prekėms saugiai sudėti.

Ypatinga vežimėlio savybė yra integruotas laikiklis plaukų džiovintuvui, kuris yra itin patogus ir praktiškas, leidžiantis meistrams turėti svarbiausius įrankius visada po ranka ir tvarkingai susidėlioti.

„GABBIANO FX11-2“ kirpėjo vežimėlis yra puikus pasirinkimas profesionalams, ieškančioms patvaraus, funkcionalaus ir estetiškai patrauklaus vežimėlio savo salonui. Juodos spalvos dizainas suteikia vežimėliui profesionalų ir šiuolaikišką įvaizdį, lengvai dera su įvairiais salonų interjerų stiliais.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris5.6000 kg