Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FX11, Juodos spalvos

52.00

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FX11, Juodos spalvos.

„Gabbiano FX11“ kirpėjo vežimėlis yra puikus pasirinkimas profesionalams, ieškančioms patvaraus, funkcionalaus ir estetiškai patrauklaus vežimėlio.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FX11, Juodos spalvos.

Kirpėjo vežimėlis „Gabbiano FX11“, juodos spalvos, yra kokybiškas ir patvarus įrenginys, skirtas profesionaliam naudojimui kirpyklose ir grožio salonuose. Šis vežimėlis yra pagamintas iš metalo, užtikrinančio ilgaamžiškumą, tvirtumą ir stabilumą naudojimo metu.

Vežimėlio maksimalus aukštis yra 91 cm, suteikiantis pakankamai erdvės įvairiems kirpimo ir plaukų priežiūros įrankiams, priemonėms bei kitoms reikalingoms prekėms saugiai sudėti.

Ypač patogu yra integruotas laikiklis plaukų džiovintuvui, kuris leidžia lengvai ir greitai pasiekti šį dažnai naudojamą įrankį, taip pat padeda išlaikyti tvarkingą darbo vietą.

Vežimėlio išmatavimai yra aiškiai nurodyti nuotraukose, o svoris – 5.3 kg, kas leidžia lengvai perstumdyti vežimėlį iš vienos vietos į kitą, nepažeidžiant jo stabilumo ir patogumo.

„Gabbiano FX11“ kirpėjo vežimėlis yra puikus pasirinkimas profesionalams, ieškančioms patvaraus, funkcionalaus ir estetiškai patrauklaus vežimėlio. Juodos spalvos dizainas suteikia vežimėliui šiuolaikišką įvaizdį ir lengvai dera su įvairiais salonų interjerų stiliais.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris5.3000 kg