Kirpėjo vežimėlis GABBIANO FX11-B, Juodos spalvos

54.60

Kirpėjo vežimėlis GABBIANO FX11-B, Juodos spalvos.

Kirpėjo vežimėlis „GABBIANO FX11-B“, juodos spalvos, yra patogus ir funkcionalus įrankis, skirtas naudoti kirpyklose ir grožio salonuose.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo vežimėlis GABBIANO FX11-B, Juodos spalvos.

Kirpėjo vežimėlis „GABBIANO FX11-B“, juodos spalvos, yra patogus ir funkcionalus įrankis, skirtas naudoti kirpyklose ir grožio salonuose. Šis vežimėlis pasižymi praktiškumu ir stilingu dizainu, padedant tvarkingai susidėti visus kirpimo ir plaukų priežiūros įrankius.

Vežimėlio išmatavimai yra 95x40x30 cm, suteikiantys pakankamai erdvės įvairiems įrankiams, priemonėms ir kitoms reikalingoms prekėms saugiai sudėti. Dėl šių išmatavimų vežimėlis yra pakankamai talpus, tuo pačiu išlaikant kompaktiškumą, kad lengvai tilptų darbo vietoje.

Svoris – 5.8 kg, leidžia lengvai perstumdyti vežimėlį iš vienos vietos į kitą, neprarandant stabilumo. Tai yra svarbu greitai judančioje darbo aplinkoje, kur reikia lankstumo ir mobilumo.

„GABBIANO FX11-B“ kirpėjo vežimėlis yra puikus pasirinkimas profesionalams, ieškančioms patvaraus, funkcionalaus ir estetiškai patrauklaus vežimėlio. Juodos spalvos dizainas suteikia vežimėliui profesionalų ir šiuolaikišką įvaizdį, lengvai dera su įvairiais salonų interjerų stiliais.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris5.8000 kg