Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FX11-F, Juodos spalvos

75.39

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FX11-F, Juodos spalvos.

Kirpėjo vežimėlis „Gabbiano FX11-F“, juodos spalvos, yra puikus įrankis profesionaliam naudojimui kirpyklose ir grožio salonuose

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Kirpėjo vežimėlis Gabbiano FX11-F, Juodos spalvos.

Kirpėjo vežimėlis „Gabbiano FX11-F“, juodos spalvos, yra puikus įrankis profesionaliam naudojimui kirpyklose ir grožio salonuose. Šis vežimėlis pasižymi funkcionalumu, patvarumu ir estetinio patrauklumu, padedant efektyviai organizuoti darbo vietą.

Vežimėlio išmatavimai yra 95,5 x 40 x 30 cm, suteikiant pakankamai erdvės įvairiems kirpimo ir plaukų priežiūros įrankiams bei priemonėms saugiai sudėti. Šie išmatavimai užtikrina, kad vežimėlis bus pakankamai talpus, bet tuo pačiu ir kompaktiškas, kad netrukdytų darbo procesui ir lengvai tilptų kirpyklos ar salono erdvėje.

Svoris – 5.8 kg, leidžia lengvai perstumdyti vežimėlį iš vienos vietos į kitą, neprarandant stabilumo. Tai yra svarbu greitai judančioje darbo aplinkoje, kur reikia lankstumo ir mobilumo.

„Gabbiano FX11-F“ kirpėjo vežimėlis yra puikus pasirinkimas kirpykloms ir grožio salonams, ieškančioms patvaraus, funkcionalaus ir estetiškai patrauklaus vežimėlio. Juodos spalvos dizainas suteikia vežimėliui profesionalų ir šiuolaikišką įvaizdį, lengvai derinantį su įvairiais interjero stiliais.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris5.8000 kg